Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy simsont átalakítok...

Ha egy simsont átalakítok 70-esre azért szól a rendőr?

Figyelt kérdés
úgy értem h nekem csak 50cc-ig van jogsim és tudom h a 70-ér már szólhat, de igazából az érdekel, hogy attól h 70-es és sport kipufogó van rajta meg egyéb tuning cuccok még megfelel közúti használatra?
2011. júl. 20. 18:53
 1/7 anonim válasza:
nem...
2011. júl. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
most nem felel meg, vagy nem szól?? Komolyan lécci mert nekem már mindent mondtak...
2011. júl. 20. 18:57
 3/7 anonim ***** válasza:
igen megfelel a kozuti hasznalatra de ha a rendor megtudja h 70-es akkor cumi
2011. júl. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azt tudom persze :D csak érdekelt, h egyébként megelel e a közútra...
2011. júl. 20. 19:07
 5/7 anonim ***** válasza:
bele nem lát... te meg nem árulod el magad sehogy... ( 80all mész :D vagy mondod h ez 70es.)
2011. júl. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ami önerőből többet tud menni mint 45km/h már nem segédmotor, akárhány köbcenti, tehát már a mostani 50esed se fér bele, hiszen 60at biztos visz, vagyis rendszámoztatni kéne, na de soha senki nem fog ezért szólni. Minthogy a 70es hengert se fogja senki látni rajta. (amúgy semmi értelme átalakítana 70esre, még kevésbé lesz megbízható és többet fog enni, cserébe annyival nem fog jobban menni)
2011. júl. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2011. júl. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!