Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki aki Szilvásvaradon...

Valaki aki Szilvásvaradon Autoval Motorral jártas segitsen már?

Figyelt kérdés
sziasztok :) valaki tudna benne segiteni hogy Olaszkapu után behajtási engedélyel be lehet e menni Bánkútig azt tudom kilátoig 500 ft volt kb 2 éve az utdij nos a fent emlitett helyig mennyi lehet és hol lehet meg venni ? :) pénz nem érdekel túrázni szeretnénk egy jót és ha a természetőr megallit akkor igazolni hogy hivatalosan vagyunk bent mert ugye a természetőrnek ugyan olyan jogköre van bent mint egy Rendőrnek hogy a BNP területén a természetőr igazoltathat ,,,,, !

#Szilvásvárad #behajtásiengedély
2016. dec. 3. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet behajtani gépjárművel. Mivel csak Nagymezőn keresztül lehet eljutni Bánkútra - ami fokozottan védett természetvédelmi terült. Olaszkapuig tudsz felmenni Szilvásváradról, ott már sorompó zárja el az utat.
2016. dec. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor meg at tolom ;) 95kg teli tankkal ;)
2016. dec. 3. 13:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre csak azt tudom mondani, amit Rockenbauer Pál is mondott "A másfélmilló lépés Magyarországon" sorozatban azokról akik bármilyen gépjárművel belép arra a területre. ( Pedig akkoriban még be lehetett hajtani, csak tervben volt ). Nézd meg azt a részt, direkt nem írom ide a mondatot.
2016. dec. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor hagyjam ott ?? hát biztos nem Bánkúton is hozza piszkáltak Kékesen is nyaron miért nincs akkor őrzött parkolo pl Egri var alatt lehet valasztani kint hagyja az utcán vagy fizet 100% fizetnének itt is érte hogy ne azon legyen az ember hogy majd azt máskor meg nézzuk gyerunk vissza nehogy hozza nyuljanak ... autósoktól is halottam mar hogy felnit le szedték .... vannak sajnos ilyen barmok akik erre vannak ra álva ...
2016. dec. 4. 01:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!