Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akinek van/volt első generáció...

Akinek van/volt első generációs Toyota Yaris-a (1999-2005) 1. 0-ás motorral, az tudna válaszolni?

Figyelt kérdés

Gáz nélkül, csak kuplunggal elindul a kocsi, vagy inkább lefullad?


Köszönöm a válaszokat!



2016. nov. 29. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Elindul... Fél perc csúsztatással.
2016. nov. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonymus950 ***** válasza:
Nekunk 2008-as 1.3 benzin van, ha nagyon akarom nehezen, de el lehet indítani, a regi kisebb motoros csak lefulladna szerintem, egyebkent nem is nagyon tesz jot a motor a, szoval ne csináld. En is egyszer probakepp csinaltam.
2016. nov. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nemcso ***** válasza:

Inkább lefulladt.

Több helyen is említve van, mi is tapasztaltuk, hogy hajlamosabb a lefulladásra egyesből induláskor, mint más típus. Viszont a vvti -s vezérlésnek közönhetően harmadikban is csont nélkül elindul.

2016. dec. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy 0.8-as matíz is elindul gáz nélkül és egyáltalán nem kell fél percig csúsztatni. Elég neki 1-1.5mp is. Régóta nézem a válaszokat ezekre a kérdésekre de már eléggé unalmas. 13 fajta autót vezettem a kis szaros semmit mondó autótól a 2.3 dízelig, de eddig az összes eltudott indulni erőfeszítés nélkül gáz nélkül. És elég alacsony volt az alapjárata mindegyiknek. Tehát azt se lehet mondani hogy rossz volt az alap járat. Nem! Nah mindegy, érdekes... Kérdező, szerintem 100% hogy nem fog lefulladni. És nem kell fél percig csúsztatnod.
2016. dec. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!