Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek milyen autótok van?

Nektek milyen autótok van?

Figyelt kérdés

Pár kérdésem lenne azzal kapcsolatban hogy milyen autó tulajdonában vagytok.

Milyen autótok van? Megvagytok elégedve vele? Mennyire gyakran hibásodik meg? és talán a legfontosabb kérdés: Miért döntöttetek az az autó mellett mikor megvettétek?



2016. dec. 3. 11:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az élethelyzetem ki is adta milyen autót kell vennem.

2 kisgyerek, babakocsi, rengeteg cucc, bárhova megyünk, építkezés is van, vidéki nagyszülők, autópályák, nyaralás:

keveset fogyasszon, ne kelljen szervízelni, fiatal legyen, kevés km, sok extra, 3M-ig.

Kb ezeket beírtam a keresőbe és Ford C-max-okat adott ki. 2éves, 1,6dízel, 38e km, a gyári tempomattól kezdve az atyaúristenig minden van benne, 5,2 l/100km, és soha nem volt vele gondom 5 év alatt. Annyi volt hogy meg volt törve az oldala. Ez mindig kockázatos, ki tudja milyenbajokat hoz elő egy sérülés, de belementem, és végül semmi gondja, nincs. Így utólag már mondhatom csak szépséghibás volt.

2016. dec. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 veterán vas ***** válasza:
54%

1. fehér

2. igen

3. nagyon ritkán

4. erre volt pénzem

2016. dec. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

legyen kényelmes, nagy, erős motor legyen benne, hogy ne a kisköbcentitől kelljen várni a nagy teljesítményt, és feküdje az utat, ebből adódott az Alfa Romeo 159 SW 5 hengeres 2.4 JTDm dízel, bár valamivel kissebb mint az előtte lévő 166-os, viszont kellet a hely hátul. Irány a szalon, kiválasztani a dolgokat, aztán pár hét és mehettem az autóért, kicsivel 10 millió felett meg is volt. Azért esett a döntésem ismét az Alfa-ra, mivel előtte is az volt, semmi gond nem volt vele a kopó alkatrészeken kívül, élmény volt vezetni, és a 2.4-es motor abban már bizonyított, a 159-ben a továbbfejlesztett van már. Ezzel sincs semmi gond, következő is Alfa lesz.

Nézegettem BMW-it, voltam is a szalonban, mentünk tesztvezetésre, ahogy az Alfa-nal is, de jobban bejött az Alfa, mondjuk a BMW-hez csak kiváncsiságból mentem igazából.

A 166-os megvan, ha családdal megyek nyaralni, vagy rokonlátosgásra, akkor azzal megyünk.

2016. dec. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Audi A6 2007-es, nagyon szeretem, és megvagyok elégedve vele. Egyszer állt meg alattam, mert elfüstölt a turbó. Azért döntöttem mellette, mert van olyan hét, hogy ilyen 5-6000 km-es körutat nyomok le Európában, és akkor nem árt egy kis erő meg kényelem.

Van még öreg BMW is az udvaron, azt inkább azért vettem, mert hülye vagyok, de őt is nagyon szeretem :D

2016. dec. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Tomcatters ***** válasza:
Van egy kis 2001 1.4vvt-i corolla es egy 2004 es 2.0 i-vtec accord. Mind kettot uj koratol hasznalom, eddig sosem hagytak cserben :D
2016. dec. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem egy Skoda Felicia pick up-om van.

Nagyon meg vagyok vele elégedve,mert ahhoz képest,hogy 18 éves,szinte semmi baja nincs,ami meg volt baja,azt olcsón meg lehetett csinálni rajta.

Anno a munkám miatt vettem ezt,meg nem is nagyon volt több pénzem kocsira.Ma már alig használom munkára,simán csak járok vele,és tetszik,hogy nem egy gülülámpás sablon kocsi,hanem egy megkímélt pick up,ami tetszik az embereknek.

:)

2016. dec. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Alfa Romeo 156 2.5 V6

Nagyon szeretem

Eddig nem volt hibája, de még nincs is régóta nálam

Már régóta szerettem volna egy 159-t, kipróbáltam egy komolyabb benzinest, de "túlelektronizáltnak" éreztem, éppúgy, mint bármelyik újabb autót. Ekkor kezdtem el nézegetni a 156-t, az 1.6, 1.8-t gyengének éreztem, 2.0-ből csak selespeed váltós volt jobb állapotú, az meg nem tetszett. Aztán megláttam a hirdetését ennek a V6-nak, kipróbáltam és szerelmes lettem belé.

2016. dec. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én nem voltam olyan gazdag mint az előttem szólók :D


Gyűjtöttem a pénzt ahogy csak tudtam. Olyat szerettem volna ami max 15 éves, 5 ajtós kiasautó alacsony fogyasztással és extraként pedig el.ablakok, szervó, centrál volt az elvárás. Ez persze nem egy nagy dolog de így is volt olyan autó ami ennek se felet meg :D


Találtam a neten egy Clio-t elég jó áron. Esztétikai hibái vannak, gondolom azért volt olcsóbb mint a többi de semmi szerkezeti, motorikus problémája nincs. Eddig kb 12.000km-t tettem bele de meg vagyok vele elégedve. fékbetétet cseréltettem, olajcsere is volt, ezek nem meghibásodások. Ami meghibásodás volt az max 50.000et vitt el + a felnikkel szívtam egy kicsit de ez nem az autó hibája. A klímát hiányolom nyáron de akkor nem ez volt a szempont hanem hogy legyen egy normális kocsim ami ne legyen azért nagyon öreg.

2016. dec. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Toyota Prius.

Eddig meg semmi baja sem volt.

Azert vettem ezt mert olcso es megbizhato.

2016. dec. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Beviz Elek ***** válasza:

1997-es Primera 2.0 benzines.

Elégedett vagyok vele, szeretem.

Nem írogatom össze a hogy mikor mit költök rá, nem kell sokat foglalkozni vele. 19 éves, fék, kuplung, vízpumpa, akksi és futómű (első futómű kényes kicsit), ennyi jut hirtelen eszembe. 260e-340e között ez teljesen vállalható szerintem.

Azért vettem ezt mert olcsón hozzájutottam egy fapados 1.6oshoz, nagyon megtetszett és mindenképpen 2.0 benzin, napfénytetős kellett (jobb esetben GT). Szóval nézegettem a hahut és amint lett egy jobb állapotú, odamentem és megvettem a másik mellé. Majd egy GT-t is...

2016. dec. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!