Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Lead NH50 miért nem...

Honda Lead NH50 miért nem indul? Nem rég vettem.2 napig nem volt vele gond. Munkából hazafelé indítás után lefulladt és utána is csak úgy ment, hogy alapjáraton húzogatni kellett a gázkart.

Figyelt kérdés
Így mentem vele még kb 2 km-ert aztán leállt. Azóta nem indul. Néha pöfög 1-2-őt de nem indul be. Akku azóta lemerült, gyertyát cseréltem. Mikor vettem volt olaj + egy kis keverék volt a tankban. Most is van benne keverék, de már elég tisztának mondható a benzin.Légszűrőt levettem, mert már annyira szét volt rohadva, hogy porzott, mint a homok, az egyenlőre nincs rajta...
2016. dec. 3. 11:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Mikor beleraktam az új gyertyát már-már úgy tűnt, hogy be is indul, de leállt... Lehetséges, hogy a 0-ra merült akku miatt nem indul be berúgó karról sem? Esetleg a karbi tömődhetett el a légszűrőtől? Egy ismerős azt mondta, hogy szerinte be van sülve, de besült hengerrel gondolom nem pöfékelne, bár nem értek hozzá + több olajat kapott a kelleténél, besülni meg tudtommal akkor szokott, ha nem kap elég olajat... 2 napig egyáltalán nem volt gond... Pöccre indult önindítóval is és a 120 kilómmal is simán ment 40-50-et, szóval volt benne kompresszió...
2016. dec. 3. 11:55
 2/4 anonim ***** válasza:
A sok olajtól leginkább csak füstöl, attól igy nem térdel le a motor. Szerintem érdemes lenne rápróbálni egy új autómata szivatót, és ha azzal is szar, akkor megnézni a karbit, mennyire szutykos.
2016. dec. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, rúgásra akkor is indulni kell, ha nincs akksi.
2016. dec. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia

Épp most reastruálok fel épp egy ilyen 30 éves csodát. Ez motor tökéletes! Ha van üzemanyag és gyújtás mennie kell! Az a széterjet szivacs simán csinálhat dugulást,karbi takarítás!sok a csövezés érdemes képet csinálni, jelölni a csöveket,a könnyebb összeszerelés miatt. 2.

30 éves technika!

Mégis tele van elektronikával.

Ezek a japánok tudnak valamit.

A gyijtashoz két fő alkatrész vezérli.

A gyújtó trafó, és a és a stabilizátor!

A kettő együtt működik.

Érdemes mind kettőt cserélni.

Bontoba nem egy nagy összeg!

Remélem segítettem! (:

2018. nov. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!