Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik gurulós aláfekvő...

Melyik gurulós aláfekvő kényelmesebb? Műanyag ergonomikus fix fejpárnával vagy párnázott felületű aminek állítható a fejtámlája?

Figyelt kérdés

2016. dec. 4. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Aludni akarsz az autó alatt?
2016. dec. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Aki egész nap szerel, annak azért gondolom nem mindegy. Én is kapok választ a kérdésemre?
2016. dec. 4. 21:07
 3/10 anonim ***** válasza:

Mért aláférsz az autónak?

Nem, csak ha megemeled. Az meg nagyon veszélyes mert rádesik és kampeca.

Akinek nincs aknája ne menjen alá.

2016. dec. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na jó. Én ehhez nem értek. Páromnak szeretném venni,mert sokszor látom,hogy az autók orránál fekszik a földön vagy jobb esetben pokrócon. Most fel is fázott. Szóval nem olyan szerelési folyamatokhoz venném,amihez akna kell,hanem csak motorház környéki aláfekvéshez. Vagy úgy nem férne alá? Mert akkor meg nem értem mire valók ezek a gurulós aláfekvők!? Köszönöm szépen!
2016. dec. 6. 19:00
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, úgy meg már nem férne alá, 5 cm is sokat jelent ott.

De ez nem gáz mert max nem használná.

A baj az lenne ha újdonsült aláfekvőjét úgy is kipróbálná ahogy már irtam amire pdeig jó esély van. Ne vegyél ilyet, fiatal kölkök nem érzik a veszélyt.

2016. dec. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A gurulós aláfekvővel az a baj, hogy csak sima felületen működik jól (földön nem) és túl magasra kell emelni hozzá az autót. Egy darabig használtam ilyet, de végül maradtam a szőnyegnél. Bontásra váró autókból szereztem néhány csomagtér szőnyeget és azt használom. Ezek kellően vastag filc-szerű anyagból készültek, plusz hőszigetelő réteg van az alján, így tökéletesen megfelelnek aláheveredni egy autó alá.

Inkább vegyél neki néhány állítható szerelőbakot, vagy egy jó krokodilemelőt, ha nincs neki. Azt jobban kifogja használni.

2016. dec. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Fiatal kölök,ez jó volt!:D

Ó pedig ezzel az ötlettel azt hittem aratok majd.:(

Azt nem tudjátok véletlenül,hogy a fújáshoz milyen maszk való? Valami M valahanyas.

2016. dec. 7. 06:37
 8/10 A kérdező kommentje:
Na ezt véletlenül küldtem el. Még annyit szerettem volna,hogy akkor szívesen fogadok más ötleteket. Ezek a bakok meg krokodil szerintem biztos van de majd a Kollegáitól is fogok érdeklődni akkor,mert meglepit szeretnék. Köszönöm szépen a segítséget!
2016. dec. 7. 06:42
 9/10 A kérdező kommentje:
Meg még annyi,hogy mindenképpen extrákat írjatok légyszives, mert ami kell, azt biztos megveszi, elég drága szerszámai vannak. Valami olyasmi kényelmi dolgot szeretnék mint ez az aláfekvő. Köszönöm.
2016. dec. 7. 07:02
 10/10 anonim ***** válasza:

Inkább egy menő szerelőruha. Vannak már amik jól néznek ki, jó minőségűek, a méretét meg biztos tudod.

Én ennek örülnék jobban.

2016. dec. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!