Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Külföldi papírokkal rendelkező...

Külföldi papírokkal rendelkező jármű megvétele esetén mennyibe kerül a magyar forgalmi kiállítása?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom, akkor ki kell fizetni a regisztrációs adót, névre kell írni, ami ugye eleve pénz. Ezen kívül eredetvizsgálat és biztosítás. De ha új műszaki is kell neki, mert lejárt papírjai vannak, annak mennyi az összege? Ne haragudjatok az amatőr kérdésért, nem vagyok jártas a témában. Gondolom teljesítménytől is függ, de hogy zajlik ez a műszaki? Nagyjából milyen összeg az, amit erre érdemes félretennem?

2016. dec. 6. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Minimum az ezredik ilyen kerdes!Tovabbra is tele a net kalkulatorokkal amikkek fillerre pontosan ki tudod szamolni mennyibe lesz neked ez a mutatvany!
2016. dec. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A kérdésem a magyar műszakira vonatkozott. Ne haragudj, erre vonatkozóan nem találtam leírást. A többit ki tudom kalkulálni.
2016. dec. 6. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!