Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülhet egy jobbkorm...

Mennyibe kerülhet egy jobbkormányos autót balkormányossá alakítani, illetve mennyire komplikált ez a művelet?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 10:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Rohadt sokba, annyiért már kapsz 2 olyan autót is. Mindent át kell alakítani. Szó szerint 1 idióta aki megcsinálja, szerintem nem is lehetséges átalakíttatni.
2010. máj. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet. Én sem igazán gondoltam komolyan, de azért mégis érdekelt, hogy mire lehet számítani ilyen esetben.
2010. máj. 2. 10:24
 3/14 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Szerintem is felejtős az ügylet, hacsak a pénz nem számít alapon egy milliárdos valamilyen érzelmi okból megcsináltatja.
2010. máj. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
utcai autót semmi értelme mert annyiból már simán kapsz normálisat értelme csak a ritka versenyautóknál pl. alyba néhány tipus van értelme
2010. máj. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ugyan annyiba, mint balost jobbossá...De,ha automata váltós, akkor az maradhat.A korszerűbb autók lámpáit sem kell, mert csak egy pöcköt kell átváltani a hátulján és már ok is.Az ablaktörlő karoknak is mindegy hogy milyen irányba sodornak...Akkor maradt a műszerfal, amit bontóban megvehetsz, kormányművel és kormányoszloppal egyetemben,pedálokat is, kézifékkar, aztán még az anyós ülés és a vezető ülés nem biztos hogy egyforma állítási lehetőségeket kínál...Más nem hinném hogy gondot jelentene.Aki pedig utánajár, mivel olcsón behozható, lehet bőven megéri neki.Vannak akik ezek átalakításával foglalkoznak.Mi Buick Riviera Ausztráliából behozottat akartunk átalakítani, nem lett volna nagy ügy,sem pedig drága, de amiért áthozták volna Hamburgba, azon sok mást is lehetett volna venni...
2010. máj. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

koplett műszerfal, pedálok, kormányoszlop, vezetőoldali ülés és az anyósülés között is lehet különbség, napellenző se mindig egyforma.

Szerintem fél kocsit szét kellene szedni és csak akkor érné meg átalakítani hogy ha a kocsi pl egy nagyon drága luxusautó, vagy egy ritka darab.

2010. máj. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Most írtam:nem kell a felét, mert kértünk árajánlatot és bagatell volt, de idehozni brutál.Tehát meg kell kérdezni és akkor okosabb lehet!Nincs konkrét típus, széria, motor, semmi....Tehát, felesleges itt találgatni!
2010. máj. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat. Sokat segített.
2010. máj. 2. 18:55
 9/14 anonim válasza:
Nem csak a müszerfal meg kormánymű meg ilyenek mert azt nem nagy dolog kicserélni.Na de a karosszéria is más pl. a tüzfal,kábelezés esetleg légszürő akkutartó amit nem egyszeű cserélni.Felejtős.Nekem is angol autóm van.
2010. máj. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A párom 2 nap alatt megcsinálta.Mindenképpen megéri,annyira nem olyan nagyon sok,nem kellenek milliók,mint ahogy egy-két hozzá nem értő állítja.egy sima platós mastert alakított át.
2010. máj. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!