Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan van az embereknek...

Honnan van az embereknek ennyi pénze autóra?

Figyelt kérdés
Mostanában nézem Budapesten az autókat, és sokkal több, drágább új autók mennek itthon. Ez a sok 20-30 milliós SUV-ok, AUDI Q7, BMW X6, Porschék, stb. Honnan tudnak ennyien ilyen kaliberű autókat vásárolni? Én sem panaszkodom, de az életbe nem tudnék egy ilyen autót megfizetni.
2016. dec. 11. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Biztosan kiváló középiskolai tanárok, akik keze alatt Nobel-díjason százai nevelkedtek, vagy kiváló kórházi orvosok, akik emberi életek ezreit mentik meg naponta és ezért a magyar állam kiemelt jövedelemmel jutalmazza őket.
2016. dec. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Budapest az ország leggazdagabb városa. Egy jó informatikus, vagy egy menő cég osztályvezetője közel egy milliót is kereshet havonta. Meg aztán vannak kopasz "vállalkozók", politikusok... Ülj fel egy vonatra, és utazz 40-50 kilométert bármely irányba. Ott már nem olyan autókat fogsz látni.
2016. dec. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
Mindenféle fajta vállalkozások. Munkával nem lehet ilyen autót venni.
2016. dec. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Vállalkozásuk van 10-20 dolgozóval és vesznek egy 20 milliós autót hitelre.
2016. dec. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

a visszaosztásokból. csak figyeld a napi híreket.


Na jó, elismerem, van néhány lepedővirtuóz, de az csak pár száz.

2016. dec. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Ugyan ezen agyalok én is Borsodba, csak épp a 3-4 milliós autókat tekintem az itteni Q7-nek :D
2016. dec. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Sokan vannak akik hitelből veszik, a látszat miatt. Azt neked kell eldönteni, hogy neked kell-e a látszat, vagy majd megveszed akkor ha lesz rá pénzed és megdolgoztál érte. Én mérnökként dolgozok, jelenleg egy 15 éves autóval járok, a következő autómnak egy EVO8-at néztem ki, kb. 2 év múlva gyűlik összá, de legelább nem a banké lesz, hanem 100%-ig az enyém. Engem pl. egyáltalán nem érdekel/zavar ki mivel jár, mert rendben vagyok magammal, és tudom, hogy nem attól lesz valaki "valaki" ert egy nagy fekete autóban ül. Az emberség nem itt kezdődik, csak ezt sokan elfelejtik. Javaslom neked is, hogy magadat tedd rendbe (régen én se voltam teljesen rendbe, volt 1-2 zűrüs dolog az életembe) , aztán egyáltalán észre se veszd, hogy ki mit hajt, ami persze nem azt jelenti, hogy ne érdekeljenek az autók!
2016. dec. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%

Budapesten és környékén élő 3 millió lakosból van több 10 ezer elég gazdag ember. Ezeket látod különböző drága autókban. Vállalkozók vagy vezető beosztásúak vagy főmérnökök egy nagy cégnél stb. Mindegyik másból keresi meg azt a havi x millió forintját. Te is dolgozol valahol. Neked is van főnököd (vagy ha még tanulsz akkor a szüleidnek) mint a többi embernek akik nem tartoznak a felső tízezerhez. Ne a főnök pl mit csinál? Na látod a többi gazdag is azt csinálja. Dolgoznak neki 1-2 százezerért ő meg kiveszi a cégből havonta a sok milliós profitot és drága házat és autót vesz rajta magának.

Azért gondolod hogy soha az életben nem fogsz tudni olyan autót venni mert ha csak egy alkalmazott vagy a magyar szar fizetésért akkor tényleg ez a helyzet. De ha indítasz egy vállalkozást és az sikeres lesz akkor már te is a gazdagok közé tartozhatsz és vehetsz egy olyan autót. Majd te is szépen zsebrevágod a milliós bevételeket és az embereidet szarul fizeted és kicsit panaszkodsz is hogy milyen rosszul megy nehogy megneszeljék a melósaid hogy fizethetnéd őket jobban is csak hát sajnálod tőlük. Örüljenek a büdösek hogy egyáltalán neked dolgozhatnak és építhetik a te jövődet és gazdagságodat.

De lehet hogy nem jön be a vállalkozás és csak kis bevételek lesznek és akkor továbbra sem fogod érteni hogy mitől megy másoknak jobban.

:o)

2016. dec. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
1. örökös 2. lottónyertes 3. másokat lenéző hiteles gyökér ,kirakatpolitikát nyomató kamumilliomos ,4. Meg az adócsaló,tolvaj parasztok.
2016. dec. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Lehet, hogy nem így van, de aki ilyent vesz az

A, hitelre veszi

B, cégautóként lízingeli - egy ford fiesta havi 80-100 Ftért lízingelhető. Ez azt jelenti, hogy ezt az összeget a cég leírhatja költségként, és benne van az autó, a szervíz díj, amortizáció, biztosítások, stb. A cégnek megéri mert ez a 80-100 csökkenti az adóalapot, míg ha bérként fizetnék ki, akkor a 80-100ből a munkavállaló 40-50 Ft-ot kapna. Persze az általad említett autók már inkább 200-300 Ft havonta és felső vezetők kapják inkább vagy cég tulajdonosok.

2016. dec. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!