Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány hónap alatt lehet összesp...

Hány hónap alatt lehet összesporolni egy használt autóra?

Figyelt kérdés
2016. nov. 30. 15:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez lehet 2 nap, de akar ugyanennyi evtized is...
2016. nov. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Teljesen emberfüggő. Először a fizetés határozza meg mennyit adsz ki ételre, szükségletekre, a számlafizetés az ugyebár elsődleges, és ezek után amennyi marad azt szokták félretenni és abból vesznek ezt-azt.


Én 40-50ezrével spóroltam annak idején, függően a számláktól, ha volt 0-ás annak örültem, nyaranta a fűtéssel nem számolva 60e is megvolt.

Így is pár év volt mire összejött az autó ára.

2016. nov. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát igen! Ez nagyban függ attól, hogy mennyi van a bevételi oldalon, mennyi van a kiadási oldalon és mennyit kellene félretenni.


Ez a Te esetedben (ennyi információ alapján) egészen pontosan X idő múlva lesz meg! :)

2016. nov. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Még otthon élek bár fizumbol szoktam leadni egy minimális összeget ez mellett pedig már van egy kisebb 100000-es megtakarítás.
2016. nov. 30. 15:44
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha A Ft a havi bevételed, B Ft a havi kiadásod és egy olyan autót akarsz venni, aminek C Ft az ára és D Ft-ot kell pluszba rákölteni (átírás, biztosítás, szervíz, stb.) akkor pontosan X hónap alatt.

Ahol X = (C+D)/(A-B)

2016. nov. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ó, bocs, ha van E Ft jelenlegi megtakarításod, akkor így módosul a képlet:

X = (C+D-E)/(A-B)


Ez már nem biztos, hogy megy diploma nélkül.

2016. nov. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Láttam egy rozsdás Ladát 60 ezerért, arra néhány nap alatt megkeresem a pénzt.
2016. nov. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2007-es Audi A6 3.0 tdi-re 8 hónap alatt, ha csak a megélhetésre költök.
2016. nov. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Van, akinek egyetlen heti fizetés, van, akinek akár több év...

Attól függ, mekkora a fizu és milyenek a vágyak. Van, aki messze anyagi lehetőségek fölött vágyik valamire és sokáig spórol rá.

2016. nov. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Most ezt olyan nehéz kiszámolni? Érdekes, még csak meg sem fordulna a fejemben, hogy feltegyek egy ilyen kérdést. Ismerősöknek sem, nem hogy itt. Esetleg nekünk kell tudni hogy mennyit keresel, mennyit költesz, mennyibe kerül az az autó amit meg szeretnél venni stb stb...?
2016. nov. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!