Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gépjármű adásvételit nyomtatha...

Gépjármű adásvételit nyomtathatok itthon?

Figyelt kérdés
Kocsit szeretnék eladni, és nem tudom, hogy elfogadható-e a házilag nyomtatott adásvételi

2016. dec. 12. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

nyomtathatsz.

csak arra figyelj hogy az éppen aktuálisan érvében lévő nyomtatványt használd.

Mostanában többször is változtattak rajta,tehát ha egy évekkel ez előttit nyomtatsz ki akkor nem fogják elfogadni az okmányirodában.

2016. dec. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Az okmányirodákban ingyen adnak erre a célra nyomtatványt, amin vonalkód van és 4 példányos (3 indigós).

Szerintem az otthon nyomtatottat nem fogják elfogadni, de lehet, hogy tévedek.

2016. dec. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadják az nyomtatottat is. A motort is így vettem. Indigós természetesen kényelmesebb.
2016. dec. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadják a nyomatottat is. Nem kötelező a boltban kapható indigósat használni, de vannak elemek amiket tartalmaznia kell, hogy szabályos legyen. Tölts le egy sablont pl. totalcarról, töltsd ki, és nyomtasd ki 4 példányban. Szerintem ez a legegyszerűbb.
2016. dec. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

NEM FOGADJÁK EL A NYOMTATOTTAT!!!

nekem azt mondták hogy a nyomtatott nem jó hozzak olyet amit kérdem okmányirodából

2016. dec. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3 hónapja még elfogadták.
2016. dec. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!