Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tuningolni szeretném 2107-es...

Tuningolni szeretném 2107-es ladámat. Miket ajánlotok? A lent felsorolt tuningokkal mit tudna?

Figyelt kérdés

Van egy Lada 2107-es autóm gyári állapotba. Gondoltam motorilag feltuningolom egy kicsit. Ezeket gondoltam:

-nagyszelepes hengerfej

-sport vezérmű tengely

-ikerkarburátor

-négyleömlős kipufogócsonk

-50 es vagy 60 as kipufogórendszer

-elektronikus gyujtás


A válaszokat előre is köszönöm.



2016. dec. 12. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

"Miket ajánlotok?"


A zsiguli.hu-n mát gyakorlatilag mindrn létező motor tuning le van írva/ki van vesézve,fényképekkel A-tól Z-ig!Ugyhogy en előszor ennek atolvasasat javasolnam!


"A lent felsorolt tuningokkal mit tudna?"


Fogyasztani vagy 20-25 litert,alacsony forudalton teljesen használhatatlan lesz,illetve egy teljesen megbízhatatlan időzített bomba válik belőle amin hol ez,hol az fog letérdelni,a rendőrök kedvence leszel stb stb...


Arrol nem is beszelve hogy a leírt dolgok az auto értékének kb a 3szorosába lesznek!

2016. dec. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vezérműtengelytől függ, hogy milyen fordulatszám tartományban lesz használható jól a gép. Van tengely, ami az alsó tartományban teljesít ... Ha normálisan meg van csinálva a motor, az biztos hogy nem fog letérdelni. Elsőnek hengerfej+blokk síkolást ajánlanám. Ehhez egy megfelelő vez.tengely. Elektronikus gyújtás, jól beállított mechanikus (gyári) karbi. 50-es rendszer. Ez 100-ból meg van simán és elég jól fog menni.
2016. dec. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 István1973zsir ***** válasza:
Legelőször is legyen teljesen jó állapotban a motor, az már önmagában felér egy tuninggal. De ha hallgatsz a tanácsra, akkor ne kezdd el tuningolni, felesleges pénzkidobás. Ezek a Ladák mára teljesen elavultak, régiek, a legfiatalabb 2107 is van 25 éves. Korrózió, elektromos bajok, stb. Én pár éve vettem egyet egy öreg papától, nagyon szép állapotú volt. Kb 3 hónap után adtam el, megúntam, hogy minden héten volt valami baja. Menet közben eltörött a gyújtáselosztó rotorja, leszakadt az ablakemelő, kilyukadt és leszakadt a kipufogó, de a legszebb az volt, amikor beragadt a főfékhenger és meg sem lehetett mozdítani. Akkor adtam el, pedig szerettem a Ladákat, volt vagy 6, 2101, 2102, 2103, 07, Szamara is kettő... kíméld meg magad a szívástól és vegyél valami eleve erősebbet.
2017. okt. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!