Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Udv szeretnek tanacsokat...

Udv szeretnek tanacsokat kerni es OFF COMMENTEKET LETSZI MELLOZETEK! Komoly valaszokat szeretnek kerni! Volkswagen golf 3 1.9TDI-t szeretnek "tuningolni"!?

Figyelt kérdés
Tehat tuning alatt intercoolerrol beszelek abbol milyet erdemes venni vagy hogy van ez? Sport kipufogot abbol is milyet erdemes amiert rendor nem szolhat vagy az ultetes ha jol tudom 60-60az meg megengedett meg ilyen tanacsokat aki ilyennel foglalkozik szeretnem ha segitene!?

#tuning #TDI #Golf III #Volkswagwn
2016. nov. 10. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Szmókencsárm, mélygarázs kormolás, kormolás másik előtt lámpától nagy gázzal, következő lámpánál beszarva lenni felhúzott ablaknál félrenézni, rendőrt meglátva tojás a pedál alatt, spanoktól elköszönés után szemét kirúgni had kormójjon a egykilentsztédéjí.
2016. nov. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hat erdekes igen ezt akarom elkerulni...ha rendort latok nem akarok fosni h mi lesz

De komolyabb lenyegre toro valasz?

2016. nov. 10. 21:24
 3/9 anonim ***** válasza:
A sport kipufogó mar átalakítás, ezert engedelykoteles. Az ültetés is. Volt egy cikk nemrég erről, pont egy VW-nél.
2016. nov. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Link esetleg vagy ilyesmi van?
2016. nov. 10. 21:41
 5/9 anonim ***** válasza:

google-> totalcar Nagyobb a kerék? Leveszik a rendszámod

1. találat. Te is járd cégig az utat, vagy legyen féknyomos a gatyesz ha rendőrt látsz.

2016. nov. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak a mai nap volt vagy 3 ilyen hogyan tuningoljam a zegykilentédéjimet kérdes.....nezz szet ott a valaszok kozott.....
2016. nov. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem is tudom hol kezdjem, TDI-s vagyok, de pont az ilyenek miatt vergődik a sok ostoba barom, mint az első válaszoló, egy intercooler magában nem sokat segít. Sőt ha látszik kívülről ugrott a rendszám, ültetésnél nincs olyan, hogy hány mm-ig megengedett, semmi sem megengedett, kipufogónál szintén.


Az autó patika állapotban van? Amíg nem addig ne tuningolj, nincs annál undorítóbb, mint egy horpadt, rozsdás, megfakult, lerúgott autó amin ott virít az értelmetlen cooler, vagy a nagy felni.


Egyébként ennyire hozzá nem értőként, azt javasolnám lépj be a S&C csoportba a Facebookon, nyilván vannak ott is ilyen kisgyerekek, akiknek csak a korom a lényeg, de jó pár épített dízeles van ott aki részletesen tud segíteni. Mert itt jó eséllyel csak annyit kapsz, hogy csak a full gyári szívóbenzin a jó, minden más szemét és az az elenyésző számú húzott dízel irtja ki az emberiséget.

2016. nov. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hat en igy ugy gondoltam hogy patika allapotu legyen es utanna tuningolni mert semmi rttelme elotte...de koszonom a valaszt
2016. nov. 11. 19:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Na én ezért cseréltem le a dízeles autómat, pedig jobban szerettem...
2016. nov. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!