Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szoktátok figyelni a sajátotok...

Szoktátok figyelni a sajátotokkal megegyező típusú, esetleg színre is egyforma autókat?

Figyelt kérdés

Mielőtt megvettem a sajátomat, már akkor is figyeltem a második generációs, ferdehátú Focusokat. Azóta csak még inkább szemet szúrnak. Akkor tűnt fel ez, amikor nemrég megörültem egy oktató kocsinak, ami színre is egyezett az enyémmel. :D

19/F



2016. dec. 12. 22:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem szoktam. Minek? Integessek neki?
2016. dec. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen szoktam ! sőtmitöbb ha lehet tesó mellé állok meg :D Opel astra F szóval van bőven :P De keveseknek van olyan menő királykék színű mint nekem :D
2016. dec. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Sőt,még néha inteni is szoktunk.


323F BA GT

2016. dec. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Jaj en egyszer hogy beegtem ezzel... leparkoltam egy bevasarlokozpont parkolojaban estefele. Vasarlas utan megyek nyitnam az autot, nem nyilik, nyomkodom, mondom, mi a jo k..rva anyja, lemerult az elem? Allok, mint f..sz a lagziba, de csak nem nyilik. Hat bazz 3-mal odebb alltam meg... Total ugyanolyan volt mindene, csak a rendszam nem, akkor neztem, hogy juuuj ez de meleg...
2016. dec. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én is beállók a tesók mellé. :D Múltkor spontán 4-es együttállás volt egy panelparkolóban. :D
2016. dec. 12. 23:58
 6/14 anonim ***** válasza:
Az elme így működik. Az ember szeme a saját autótípusát és azon kívül még a prémiumautókat szúrja ki a forgalomban leginkább.
2016. dec. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

én is szoktam figyelni, és engem is figyelnek. Van hogy villognak, dudálnak :)

kevés ilyen van mint az enyém:

audi 80 b2, 1984

2016. dec. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"De keveseknek van olyan menő királykék színű mint nekem :D"

Hát, az enyém is ilyen. :)

(Meg is állítanak a rendőrök, mert azt hiszik miatta, hogy cigány vagyok. Volt már olyan, hogy bocsánatot kért, mert a távolból nem látta, hogy világít a fejem.)


A másik kocsi meg egy ronda narancssárga Doblo, ez ugyanolyan ritka. Ha szembejön egy, akkor mindig nézem, nem én vezetem-e. :)

2016. dec. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#4: Csak gondold el, hogy a 80'-as években egy ilyen cserénél a Trabantot ki is nyitotta a kulcsod!

:D

2016. dec. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 JulesTS ***** válasza:
Szoktam figyelni, villogtatni és inteni is szoktunk. Eddig szinte összes járművem ilyen volt, hogy vagy tipus, vagy márka szerint köszönünk. VW Kaefer (tipus), Skoda 120 (farosok), Ford Scorpio (tipus), Alfa Romeo 156 (márka). Még a bogár előtt volt Lada, meg Trabi, azokkal nem volt integetés, mert akkor még sok volt belőlük...
2016. dec. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!