Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szoktátok figyelni a sajátotok...

Szoktátok figyelni a sajátotokkal megegyező típusú, esetleg színre is egyforma autókat?

Figyelt kérdés

Mielőtt megvettem a sajátomat, már akkor is figyeltem a második generációs, ferdehátú Focusokat. Azóta csak még inkább szemet szúrnak. Akkor tűnt fel ez, amikor nemrég megörültem egy oktató kocsinak, ami színre is egyezett az enyémmel. :D

19/F



2016. dec. 12. 22:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen, én is szoktam figyelni, és mindig valamiért örülök, pedig tudom hogy hülyeség, sőt inkább szomorkodnom kéne, mert így nem olyan egyedi az autóm :D Volt olyan is, hogy nagy bevásárlóközpontban direkt kerestem egy ugyanolyan autót, mint az enyém, és amellé parkoltam, elég durva volt, mert tökéletesen egyforma volt a 2 autó, csak a felnik különböztek :D
2016. dec. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

# 9

Ja, hát középiskolás koromban egy osztálytárs kinyitotta egy tanárnő Trabiját a sajátjának a kulcsával. Beindítani már nem tudta, de rátoltuk az előtte állóra, utána meg ráállt 10 centire a sajátjával. Tudtuk, hogy a tanárnő el fog menni, figyeltük. Beült a kocsiba, indított, indexelt, és akkor döbbent rá, hogy nem tud elmenni. Mi meg dőltünk a röhögéstől...


Másik: bécsi bevásárlóút, a rendszerváltás környékén.

Kolléga ment a feleségével Wartburggal, plusz elvitt egy havert, aki nem akart vásárolni, csak kirándulni.

Ő gyorsan megunta a szédelgést a fagyos időben, elkérte a kulcsot, hogy beül a kocsiba.

Kolléga megy vissza az asszonnyal, hát látja, hogy a cimbora ott alszik 3-4 kocsival odébb, egy ismeretlen autóban - mert hát azt látta meg előbb, és a kulcs simán kinyitotta.

2016. dec. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Jó történetek. :D

A veteránozás az más azért. Nekem van egy kisfityóm, és azzal tök természetes az integetés. Focussal inteni azért nem szoktam, mert hülyének néznek. :D

2016. dec. 13. 17:31
 14/14 anonim ***** válasza:
Sajátom nincs, a barátoméval járok/járunk sokat, megakad a szemünk rajta, ha látunk egy ugyanolyan típust, mert azért nem minden második autó olyan (Mazda mx6), konkrétan kettőt láttunk idáig a miénken kívül :D
2016. dec. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!