Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vol már róla szó, de kinek mi...

Vol már róla szó, de kinek mi a véleménye a magasabb oktánszámú üza. Használatáról érezni a hatását, dinamika, gázreakció, egyáltalán szükségtelen vagyis mindenfajta vélemény? Én autónál és mkp jónak tartom érzem jó hatását .

Figyelt kérdés
2016. dec. 13. 08:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmi értelme, drágább de semmit nem dob az autón. Nem véletlen van megadva mibe mit kell tenni a magasabb csak pénzpocsékolás.
2016. dec. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha állítja a kopogástól függően az előgyújtást, akkor van értelme, egyébként semmi haszna.
2016. dec. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Vol már róla szó.."


Vagy mondhatnank inkább úgy is,hogy a hét minden napjára jut legalabb 1 ilyen kerdes!Nem is nagyon tudom elhinni mikor ezt kiirtad nem dobott fel 100masik hasonlo kerdest az oldal!Vagy ennyire lusta vagy olvasni??

2016. dec. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nezd meg mi van a jarmu hasznalati utasitasaban. Ha 98as uzemanyag akkor van ertelme, ha 95os akkor semmi.
2016. dec. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Egyszerűen: nem a magasabb oktánszám miatt jobb, hanem a drágább üzemanyaggal járó plusz és jobb adalékok miatt. Ezeknek van jótékony hatása a motorra. Van benne pl motortisztító adalék, és csomó egyéb hasznos cucc. Ezért mondjuk évente egy tank 98-as vagy 100-as benzin jó lehet akármelyik autó számára.
2016. dec. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5: Igen ez a szöveg, amivel el lehet adni a balekoknak a feláras benzint. Gondolom azt már nem tudod elmondani, hogy milyen adalék van benne és mit tisztít az a szuper adalék.
2016. dec. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Van benne bőven adalék, és mivel több benzines autómban is kipróbáltam, tudom hogy jobb.
2016. dec. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Hát igen 7-es....jó dolog ez a placebó hatás.....
2016. dec. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Jajaja, nem is tudom miért nem 86-ost tankoltok akkor Ukrajnában, a 95-ös is csak a placebo, nem?
2016. dec. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
Aha....ahigy elnezem nalad ez az evovpowersupertuningracing benzin olyan mint regen a wick atemfrei cukorka..hogy nég az orrodat is tisztíccsa!
2016. dec. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!