Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha ilyen szinten csúszik a...

Ha ilyen szinten csúszik a kuplung, mennyire kell tartanom egy relatíve hosszabb úttól? Bővebben a kérdésben.

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár napban észrevettem, hogy csúszik az autómban a kuplung. 1-2-3-ban nem veszem észre egyáltalán, 4-esben tűnik fel először, ha padlót nyomok.

Ha nem padlózom, akkor szépen halad, ahogy haladnia kell.


Hétfőn fog új kuplung szettet kapni. A kérdésem lényege az lenne, hogy szerintetek hétfőig el tudok-e menni vele egy 190 km oda - 190 km vissza kanyarra? (Most kedd van. :))


Mit gondoltok, ha normálisan bánok vele az autópályán nagyobb sebességnél, akkor induljak el vele nyugodtan?



2016. dec. 13. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kockáztatnék . Anno Golfom pár nap alatt egyre nehezebben kuplungolt , nem volt csúsztatási pont . Akkor már csapta a sebességet mire a szerelőhőz értem , megnézte , a kinyomó szerk. egyik rugós füle szakadt le . Ebben az állapotban nem mennék semennyit sem .
2016. dec. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én nem indulnék el ,nagyobb bajt csinálsz,lerobbansz,idegeskedés stb ne!
2016. dec. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!