Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megérné ez az...

...wait for it... kérdése:

Szerintetek megérné ez az autó ennyiért?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Most csinálom a jogsit és úgy tervezem hogy kb tavaszra lehetőségem nyíljon egy használt autó megvételére. Egy kis személygépkocsiautójárműre gondoltam nem sok fogyasztással, nem kell rá sokat költeni, és egy igazi nép autóban találtam meg elképzeléseimet. Amúgy olyan 300-350 esetleg 400 E Ft körül gondolkodom. Tudom, hogy onnan a monitor mögül nehéz ezt megmondani de biztos van olyan aki tud egy hozzám hasonló még tudatlan sihedernek egy-két király tippet adni első (használt)autó vásárloskor előforduló problémákra,hogy szofisztikusan fejezzem ki magam. Szóval köszönök előre a válaszokat!

Csőtörés!



2016. dec. 15. 15:28
 1/10 A kérdező kommentje:

Bocsi! Rám jellemző. A legfontosabb kimaradt. Erről a picikéről van szó.

[link]

2016. dec. 15. 15:32
 2/10 anonim válasza:
200-ert megeri de akk meg egy 100-ast majd kolts ra h legyen rendben es akk jo lesz
2016. dec. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Persze ki lesz próbálva meg minden ami ilyenkor illő,csak kíváncsi vagyok hogy lehord e valaki hogy pl de hülye bmeg 2 kilóért ezt szét fog esni alattad 3-ért még találni valamit vagy mondjuk látnak benne lehetőséget mások is.
2016. dec. 15. 15:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Kezdő autónak jó lehet,de ennyiért minimum rohad a küszöb van még rosszabb.
2016. dec. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Én elmennék a legközelebbi szervizbe, megmondanám a szakinak, hogy figyelj, bameg, úgyis hozzád fogom hordani javításra, nézd meg nekem légy oly kedves, hogy érdemes-e megvenni.

Amúgy az Opelek híresen strapabíró autók, bár én inkább egy Astrát néznék ennyiért.

2016. dec. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget! Ment a ződ pacsi! :))
2016. dec. 15. 16:49
 7/10 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen kódszámú hirdetés a rendszerben!


Erről lecsúsztál... Vagy talán már meg is vetted? :D

2016. dec. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Már levették,de 200 ezerért kínáltak egy 97 es corsat.


Ez tipikusan az az összeg amiért csodát nem lehet várni,de mégsem ázol,fázol benne . 300 ból ha hozzávesszük az átírást is 350 ből jobbat is kifoghatsz,azzal is lesz hiba lehet de amit 200 ért árulnak azok már rohadnak .

2016. dec. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát erről le, de nem is azt mondtam, hogy rögtön futok megvenni. :D De legalább már van némi fogalmam hogy áljak hozzá.
2016. dec. 15. 21:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne is bánd, hogy elvitték. Valami nagyon nem volt buli, ha ilyen olcsón adták.
2016. dec. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!