Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kályha az autó alá?

Kályha az autó alá?

Figyelt kérdés
Igaz hogy az oroszok a tajgán úgy inditják a kocsit hogy előbb bekályházzák és aztán próbálják?? Polsky fiaton működhetne?? Tudom hogy nem tajgán lakunk de hátha akkor be röffenne?
2016. dec. 15. 16:42
 1/4 nemcso ***** válasza:
Nagy hidegben, mikor dermedt az olaj, még az Ikarus buszok alá is tettek olajfákját itthon is.
2016. dec. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én az olajteknő alá tettem egy hagyományos egylapos rezsót...de arra ügyeltem, hogy ne érjen a lemezhez..


a katonaságnál télen egy katona csak azzal foglalkozott, hogy a reggel kimenő csepelek alatt benzinlámpával fűtötte a teknőt...és egy erős bika is töltőn volt.


A tajgán cifrább dolgok is megtörténnek...

2016. dec. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy Kraz vagy Zil alatt, ahol van bő fél méter hasmagasság, lehet tüzet rakni. Egy kispolszkinál azért lehet, nem próbálmám meg így.


A rezsós módszer létezik modern gyári formában is: [link] Ennek is van olyan típusa, ahol egy elektromosan fűtött alu tömböt, gyakorlatilag egy rezsót, bilincsekkel felcsatolnak az olajteknő aljára és így oldják meg az "elektromos állófűtést".

Annak idején kértem én is árajánlatot egy ilyenre az autómhoz, de kicsit sokallottam a bőven hat számjegyű árat érte.

2016. dec. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt a kályhás dolgot szerintem felejtsd el gyorsan!A Hutyu-tyun marha közel van a benzintank a motortérhez mivel az egész kis kocsi egy zsúfolt "ékszerdoboz".Nem egészséges melengetni!Amúgy is léghűtéses ezért még a fagyáló miatt sem hűlhet annyira fagyosra hogy szükséges legyen.Nézd meg inkább hohy a szivató(bowden és a karburátorban is )rendesen működik e.Valamint a gyújtást nem árt egy picit nagyobb előgyújtásra állitani ilyenkor és minusz 30 fokban is pöccre fog indulni a kis kocsi! ;)
2016. dec. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!