Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 13 éves autót érdemes márkasze...

13 éves autót érdemes márkaszervízbe vinni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 15. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A konkrét autótól és márkaszervíztől függ.
2016. dec. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csak akkor ha nem tudsz mit kezdeni a pénzeddel.

Garancia már rég lejárt. Ha esetleg vezetett szervizkönyved van amihez ragaszkodsz akkor vigyed.

Ha eladod akkor úgy se adnak több pénzt azért mert vezetett szervizkönyves a kocsi.

2016. dec. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csak azért gondoltam mert nekem fontos a kocsi és talán megbízhatóbbak mint a mezei, útszéli szerelők
2016. dec. 15. 19:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze,megbízhatóan a duplájáért kicserélik azt ami nem is rossz. Pl Rokonomnak lógott a kipufogó de nem tudta h az zörög. Szépen rábeszélték egy teljes gömbcsukló-lengőkar cserére h "az kopog". Majd mikor a kopogás továbbra sem szűnt meg,elvitte egy "sufnis" haverjához,kicserélte a kipufogót tartó gumibakokat és kb megoldódott a gond. Márkaszervizben magas óradíjjal dolgoznak és rádtukmálnak minden felesleges szart,haverhoz odamész ,zsebébe csúsztatsz egy tízest és ott előtted megcsinálja ,úgy h látod mit vesz ki ,nem az h alvázat cserél azt csak egy tömítés ment szét ..
2016. dec. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha meglátom egy hirdetésben, hogy márkaszervizbe vitték, akkor az nekem nem jelent jót, nem is értem miért reklámozzák ilyen szöveggel őket...

Van ismerősöm márkaszervizben. Ott széthajtják az autókat. Akár új, akár 10 éves. Beülnek, és padlógázzal indulnak a csont hideg motorral. Csúsztatják, kézifékkel farolnak, kihasználják, hogy a járólapos műhelyben csúszik az autó. Volt, hogy egy pár új A1-es Audit odavittek, ők meg szórakoztak egy kicsit. Új autókban 500 km előtt le lehet nullázni az órát, és aki új autót vesz, az számítson arra, hogy nem ő használta először azt az autót. Ráadásul rosszabb helyeken ki is lopnak alkatrészeket. Vagy csak olyanokat cserélnek ki, ha egyáltalán kicserélik, amiknek nem volt semmi bajuk.

Ismerősöm is vitte már szervizbe, aztán nem sokkal később ment vissza a városba, és azt látta, hogy a kereskedés előtt raliznak az autójával. Lett is belőle ordibálás meg majdnem verés.(Ha az én autóm lett volna, akkor verés is lett volna)


Ha törődni akarsz az autóddal, akkor vidd egy jó szerelőhöz, de én inkább otthon megcsinálok mindent. Az a legbiztosabb, én tudom, hogy mit teszek az autómba, és mindenből a legjobbat kapja.

2016. dec. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem hittem volna hogy a márkaszervizesek ennyire mocskok... :(
2016. dec. 16. 18:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy merném ott hagyni egy márkaszervizben, hogy nézem a munkájukat.
2016. dec. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha van "belső" ismeretséged a fentiek nem következnek be! ismerősöm aki a szervizbe dolgozik először meg nézi,és utána már nehezeb be"palizni"igy megéri szervizeltetni .17000 munkából igy lett 4000 ft nem először!
2016. dec. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!