Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Izs 350-nem és szeretn...

Van egy Izs 350-nem és szeretném fényezni hova érdemes vinni aki szépen dolgozik de nincs horror áron?

Figyelt kérdés
Már kaptam egy ajánlatot 200 ezer forinttal. Ez soknak tartom.Az alkatrészeket gittelni ill. csiszolni kel,váztól a tankig mindent.Komárom,Győr,Pest,Veszprém megye közelbe jó lenne :)

2015. szept. 18. 20:45
 1/4 lupara ***** válasza:
Kérdés,egyben lévő motorra kaptad-e az árajánlatot.Ha igen,a helyedben én szedném szét,és megcsinálnám a gittelést csiszolást.Utána már csak a fényezésre keresnék szakembert,elemenként előkészitve.Igy biztos nagy megtakaritásod lenne,és a tavaszig az összerakásra is lenne időd.
2015. szept. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
darabokra lenne szedve, de a gittelés csiszolás az a festő dolga lenne
2015. szept. 19. 21:09
 3/4 veterán vas ***** válasza:

Miről is van szó?

Két sárvédő, két oldaldoboz, tank, váz, láncvédő, telóborítás, és pár apró mütyürke. Biztos van olyan hely, ahol elkérnek 200-at érte, de a feléből is vígan ki lehet hozni......

2015. szept. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen erről lenne szó , hát sajnos eddig csak ez a 200 ezres ajánlat van : / ami szerintem nagyon sok
2015. szept. 21. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!