Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most szereztem meg a jogosítvá...

Csaknoriszka31 kérdése:

Most szereztem meg a jogosítványomat, milyen autókat ajánlotok nekem mint kezdő?

Figyelt kérdés
Legyen fenntatrható és átlag emberhez megfizethető.

2016. nov. 25. 12:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
swift
2016. nov. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
minden autó fenntartható. Mi az átlag ember? Segítene, ha egy árfekvést leírnál. Egyébként tök kezdőnek én valami olcsó, egyszerű autót vennék.
2016. nov. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
33%

Dodzsem!

Kezdoknek kivalo!

2016. nov. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kellene néhány alap adat:

Évi hány km-et mennél?

város, autópálya, főót város vegyesen (benzin vagy diesel)?

Méretileg mekkorára gondoltál( 3 ajtó, 5 ajtó, kombi, szedán)?

Mekkora összeget szántál a vásárlásra?

Évente mennyit tudnál félretenni a fenntartására (biztosítás, teljesítmény adó nélkül)?


Szerintem semmi értelme azért venni egy autót, hogy megtanuljon rajta vezetni, csak egy rakás pénzt buksz rajta. Inkább célszerű lenne hosszútávon gondolkodnod. Akár 5-6 évre előre milyen méretű, teljesítményű, autóra lenne szükséged?

2016. nov. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mivel nem adott meg egyetlen értelmes szempontot sem, ezért írtam, hogy swift. Dodgemnek az is jó.
2016. nov. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Inkább csak rövidebb távokra használnám, csak ritkábban autópályán, jobban szeretném az 5 ajtósd de nem kellene kombi, (átlag ember számára megfizethető legyen, tudjátok mi az az átlag ember, mintha nem tudnátok, tudjátok az amelyik nem csöves de nem is orbánviktor.)
2016. nov. 25. 14:37
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem gyengén tudod ragozni a semmit.

Olyat vegyél amit fenn tudsz tartani (tessék ez is semmi)

2016. nov. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, mivel nem vagy hajlandó elárulni semmi olyat, ami alapján konkrétan lehetne valamit javasolni, szerintem vegyél egy Golfot. Az van 150 ezertől 6 millióig minden árfekvésben, 5 ajtós, nem kombi is van belőle.
2016. nov. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mennyi jön össze ha feltöröd a malacperselyt?


Japánt vegyél-ennyit tudok tanácsolni (e rengeteg infó láttán)

2016. nov. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A csövesnek biciklire sem tellik, orbán meg gondolkozik reggel, hogy a full extrás a8-al menjen vagy a multivanjával.

A kettő között van sok átmenet. A suzuki swifttől az a6-os audi-ig. Amíg nem adsz meg egy keretet nem lehet javasolni semmit, mert nem tudjuk mi az, ami neked megfizethető. Illetve valamit mégis tudok javasolni, mégpedig azt, hogy ide: [link] írd be, hogy benzines, 1400 cm3 alatti és 5 ajtós és nézegesd, hogy mi az ami neked megfelelő lenne. És ha már megvan, hogy kb. mik jöhetnek szóba, akkor gyere vissza kérdezni.

2016. nov. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!