Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Sierra vs Audi 80 b2?

Ford Sierra vs Audi 80 b2?

Figyelt kérdés
Szeretnék autót vásárolni és a fent említett két típust néztem a Fordot mert hástsókerekes az Audit meg mert Audi de abból inkább 78-86 között gyártott kocka Audit . Mindkettőből az 1,6 literes ha lehet disel-es motorral választanám a kedvezőbb fogyasztás miatt .A keret kb 150 ezer + az átírás és első nagyobb/ főbb alkatrészek cseréje .Illetve ami fontos ezen tanulnék meg vezetni viszon van műhely/fényező"kamra" ahová be tudom tolni az autót szóval nem kell szerelőnek vagy fényezőnek fizessek .Ti melyiket ajánlanátok ?
2016. dec. 15. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem a sierrák már elrohadtak teljesen

Nem igen kapsz válalató állapotút

Az audi 80 as is rohadt öreg masina már, de szerintem bból még találni válalhatót.

Azt vedd amelyikből találsz normális állapotút, szerintem nehéz lesz de nem lehetetlen.

2016. dec. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha Audi80 akkor inkább valami TDI B4, igaz drágább de még használható.
2016. dec. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%

Jobarat, 30 eves autot akkor vegyel, ha vannak hozza karosszeria-sablonjaid meg presgeped is, amivel uj elemeket tudsz kesziteni.


150 ezerbol nem fogsz te se Sierrat, se Audit venni, mert azok, amik ennyibe kerulnek, mar nem leteznek, szetette oket a rozsda, a motorbol sugarban folyik az olaj. Egeszen irrealis vagyalmaid vannak, gondolkozz mar el rajta hogy egy uj auto aranak kb. 5%-aert mit kapsz...

2016. dec. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jó barát teljesen korrekt autót lehet venni ennyi pénzből

azoknak nem felelnek meg az ilyen autók akik minden áron patika állapotú szalon autót akarnak venni és meg vannak róla győződve hogy 1 millió alatt nincs élet

2016. dec. 15. 22:51
 5/8 A kérdező kommentje:
Sőt a 30 éves autóval sincs semmi baj annak aki hajlandó vele foglalkozni és időt rászánni ...egészen szép csodákat lehet kihozni egy-egy bontószökevényből amiről a hozzád hasonlók rég lemondtak.Nem kell hozzá présgép elég hozzá akarat meg némi aluminium
2016. dec. 15. 22:55
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Igen, a #3-as jóbarát az a tipikus előítéletes, kissé korlátolt, ámde egyszerű ember...

az ilyenek szoktak a se..ggemben jönni, tolni le az útról, mert egy "régi" tragacsban ülök, de hát ő megteheti, mert neki "új" van...

Jelenlegi bontószökevényemben 209e km van, egy gramm olajat nem eszik, de ezek még 400 körül se nagyon esznek, ha figyelnek rájuk. Rohadni se rohad, sehol!!! Ellenben 100!!!! ezerért vettem, mert az adagoló hibás volt rajta.

Tömítést cseréltem, és jó lett.


Kérdező, kartergázt nézz nagyon, és vigyél magaddal szerelőt! Ha nem tudsz, akkor a csípős szagra figyelj, ami jön a kipufogóból/motorból.

Igen, a Fordok eléggé elrohadtak már, bár ki tudja, ki mennyire vigyázott rá.

Azért nincs értékük ezeknek az autóknak, mert nincs kereslet rá. Ami ugye meghatározza a piacot.

Az 1.6-os motorok rendszeresen gátrepedtek lesznek, elég gyengék.

Én is dízeleket nézek főleg, de olyanokat érdemes, amikben még biztos kevés km van. Amiket néztél, hacsak nem volt felújítva a motorjuk, elég siralmas állapotban lehetnek, nagyon nagyon meg kell nézned őket.

Sok sikert.

2016. dec. 16. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem volt meg se Sierram se 80-as Audim de mindkettot szeretnek venni. Nekem van 6 Autom, es a leg dragabb amit vettem az 80 ezer forint volt! Van Ford Probem, F astram, par ored meci, wartburg, dacia... En ezeket szeretem, es a kozhiedelemmel ellentetben ki merem jelenteni hogy nem lesz bajod egy olcso autoval. A motor legyen jo benne, ne legyen nagyon csapagy hangja :)) a kasztni pedig masodlagos. Eddig meg senki sem esett ki egy autobol, sot ha szeretsz foglalkozni velul minimalis abol ki lehet kozmetikazni. Egy 30-40 eves autohoz fillerekbol kapsz barmilyen karosszeria elemet es alkatreszt. En ezeknek elek, nekem nem kell atlag auto, es reszletet sem fogok fizetni az eletben egy muanyag sz*rert. 150 ezer forint boven eleg a boldogsaghoz, es ne felejtsd el hogy mindenki maganak vesz autot, nem masnak. Az en velemenyem az hogy vegyel Sierrat, az ritkabb es szebb is :)
2017. máj. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#utolso, kitalalom: romaniaban laksz?
2017. máj. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!