Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51 V12 Elba mennyire...

Simson S51 V12 Elba mennyire megbízható a régi, külön index relés és feszültségszabályzóshoz 6 voltos S51-hez képest?

Figyelt kérdés
2016. dec. 17. 01:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem összehasonlítható a kettő technológia, főleg, ha a 12V-os rendszerből kifelejted az EWR-t.

6V-os rendszerben, ha jól emlékszem a feszültség szabályzó mindössze egy fojtótekercs a hátsó helyzetjelző részére és ugyancsak egy tekercs soros diódával az akkutöltés részére, míg a 12V-osnál többnyire egy elektronikus szabályzó, mely az első izzókat is védi.

2016. dec. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én azt a fajtát választottam, kihagyva az EWR-t, hogy egyenirányító aztán ELBA
2016. dec. 17. 12:13
 3/3 Szolovjov ***** válasza:
Nekem 2 utángyártott Elba adta be a kulcsot. Darabja 5 ezer Ft. Amúgy ha megnézi valaki a belsejét kb 300 Ft-ból megépíthető. De a lényeg hogy inkább lecseréltem az egész elektronikát Ducati Energia-ra. 12 ezer Ft-ból megúsztam. Alaplap, lendkerék, feszültség szabályzó minden. Persze ha az eredetiség szempont akkor ez az út nem járható.
2016. dec. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!