Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehet megakadályozni,...

Hogy lehet megakadályozni, késleltetni azt, hogy az autóban az ülést kiüljék, a kárpit kiszakadjon?

Figyelt kérdés
Vezető oldali ülés bal oldali szélén fordul ez elő jellemzően. Az én autóm sem mai darab, de még nem jött elő ez a jelenség, sok típustársamnál viszont látom. Mivel lehet ezt megakadályozni? Lehet kíméletesebben ülni az ülésen? :D Vagy a beszállásnál kell figyelni valamire?
2016. dec. 18. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Üléshuzattal lehet megakadályozni.
2016. dec. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Opelnél van ilyen pl, rengeteg, de volt 20-on éves autóm(nem opel, nem is német) aminek totál egyben volt a vezető oldali ülése 26 év után is, 380e km-rel.

Ha cseréled az ülést, valószínű már mind ilyen.

Válts más típusra, lehet, másban is jobb, mint amiben ülsz. :)

2016. dec. 19. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sokat számít, hogy hogyan szállsz be, próbáld ne végigsúrolni a ruháddal az ülés szélét.

Láttam már Audit 60 ezer km-rel, szakadt üléssel, mert a tulaj olyan közel ült a kormányhoz, hogy csak úgy tudott beülni, hogy minden alkalommal végigsúrolta a ruhájával a háttámla szélét.

Amúgy meg üléshuzat. De én akkor már keresnék méretpontosat, meg se fog látszani, hogy van rajt valami.

2016. dec. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!