Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Törött atót vennétek?

Törött atót vennétek?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy autót és találtam egyet ami újabb és olcsóbb, de felfordult. A képek alapján (szerintem) nem annyira vészes. körülbelül mennyi lenne a javitása?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



#autó #vétel #vásárál
2016. dec. 21. 18:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha haver vagy te anyagárban kijavítja mert ért hozzá van műhelye,meg van valami olcsó bontós ismerős. Egyéb esetben nem éri meg.
2016. dec. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem, már csak elvből sem.
2016. dec. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
Nem, soha. Én csak Németországból behozott, tízéves, 80.000-et futott turbódízel csatalovat vennék, amit nyugdíjas mérnök, orvos vagy pap használt hétvégente, szép időben, autópályán és garantáltan sérülésmentes, nemdohányzó, még szebb is, mint új korában. Töröttet biztosan nem, annak millió baja lehet, de az ilyen, megbízható helyről származó autók tökéletesek.
2016. dec. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyiért. 150 ezret megér szerintem. Többet nem, mert legalább 1.5 millió lesz a javítás :D
2016. dec. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez függ attól, hogy élőben mit mutat a kocsi. Pl az alváz csavarodás minimális mértékben javítható/korrigálható. Ha vészesebb, akkor soha sem lesz biztonságod. Ugyan ez igaz az a, b és c oszlopra. A motorháztető, lökös, láma, üveg, hűtő, stb. A legkevesebb. Ezeket szinte bárki tudja pótolni és cserélni is. A kérdésedre a válasz elég összetett. Nagyon sok minden befolyásolja. Ha teheted egy hozzáértő karosszériással menj el megnézni. Az a legbiztosabb.
2016. dec. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

#3 nak.

Azon felül, hogy nettó baromságot írsz, tisztában vagy vele, hogy az autókat, pláne a dízeleket úgy lehet leghamarabb kinyírni, ha keveset hajtod?

2016. dec. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Látom az irónia fogalma egyeseknek ismeretlen, lásd hármas válaszoló leszavazását és az előttem író felhorkanását :)
2016. dec. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Minek ment ez neki, vagy felborult, hogy a tető is meg van ütve?

Amúgy nem venném meg. Amúgy sem vettem soha törött autót, de ez sem kéne. Futómű ki van szakadva félig, tető be van horpadva (az egyik legfontosabb tartóeleme az autónak). Ebből már soha lesz olyan autó, mint egy törésmentes Audi A4.

2016. dec. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Felfordult, oda is irtam.

Értem, ez csak egy ötlet volt. De futómű hol látszik, hogy ki van szakadva?

2016. dec. 21. 18:59
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit furcsán áll az első kerék, de lehet csak a horpadás miatt látni annak.


Soha nem kéne ilyen kocsi, kocsit azért veszed hogy használd, nem azért, hogy egy szart még pofozgass és szar marad. Ne ezzel akarj ócsóért menőautót, mert ezzel csak beszopod. Hagyd meg olyanoknak akinek unalmasak a délutánjai...

2016. dec. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!