Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kézifék használat télen?...

Semmi, szinte por.. kérdése:

Kézifék használat télen? (Kezdő segítség)

Figyelt kérdés
Még tanuló vezető vagyok.. Az udvarban elálltam a családi autóval, de nem emlékszem be volt e húzva a kézifék.. Úgy hallottam télen befagyhat.. Végül inkább behúztam és üresbe hagytam.. A terület nem lejt (nagyon). Szerintetek maradhat így, vagy hogy hagyjam? Nem szeretném ha az én hibámból kiguruljon reggelre..

2016. dec. 21. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
én enyhe lejtőn 1-be teszem és nem húzom be a kézit mert félek, hogy befagy, de most épp be van húzva... jó hogy írtad, ki is megyek megigazítom.
2016. dec. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kerék elé tehetsz téglát is.
2016. dec. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 nemcso ***** válasza:
Tedd egyesbe, majd engedd ki a kéziféket.
2016. dec. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Befagyhat, de nem biztos. Ha megtörténne akkor egy vödör forró vizet kell önteni a két hátsó kerékre és ki fog engedni.

Télen egyesbe hagyod, akárhogy áll a kocsi. Kézi nincs, ha picit lejt a terület akkor tégla vagy lehet venni gumibakot is akár, bár azt szeretik ellopni ha kinti autó.

Ha van padka akkor annak neki kell kormányozni a kereket pl. az is jó.

2016. dec. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En lejton hatramenetben, emelkedon 1-es fokozatban szoktam hagyni es a padka fele kormanyzom a kerekeket.
2016. dec. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a nyestek miatt nem tekerem sehová a kereket, mert elrágnák, 1-be tedd kézi nélkül és ennyi. Mint írtam én is így csinálom.
2016. dec. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!