Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel G Astrám van 2000-es...

Opel G Astrám van 2000-es évjárat, benzines 90le 16szelepes. Találkoztatok már olyan hibával a diagnosztikán, hogy "levegő beömlés túl forró"? Illetve a hűtővizet -40c-nak jelzi a laptopon.

Figyelt kérdés
2016. dec. 22. 07:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szenzor elment borért.
2016. dec. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, ez jeladóhiba. cseréltesd ki őket, mert baromi sokat fog fogyasztani. Én így jártam a levegőszenzorral.
2016. dec. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Map szenzor illetve hőfok jeladó lett cserèlve, de mèg mindig fent àll a hiba. Pontosan milyen szenzor lehet ez?
2016. dec. 22. 09:13
 4/6 anonim ***** válasza:
MAp (manifold air pressure) szenzort minek cseréltetek? Ha egyszer hőfokproblémára panaszkodik a gép, akkor talán a hőmérsékletszenzor(okk)al lehet gond nem? Egyébként az elég gazdaságtalan megoldás hogy ötletszerűen cserélgetik a különböző alkatrészeket.
2016. dec. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Map szenzor csak azèrt lett cserèlve mert leàllt az autom. Ès ha lehúztam a map szenzort akkor haza tudtam vele menni. Gondoltam ez lehet a rossz, de erre màr èn is ràjöttem hogy nem az. A kèrdès mèg mindig az lenne hogy melyik szenzor lehet a rossz?
2016. dec. 22. 11:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Innen nem fogja ezt neked senki megmondani, nem csak konkrét szenzorhiba lehet. Az autódiagnosztika nagyfokú felkészültséget, megfelelő műszereket és igen sok türelmet igényel. Ritka az amikor egy helyen megvan mindez, de vannak azért ilyen helyek.
2016. dec. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!