Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Tegyük fel, hogy 2000-ben...

Tegyük fel, hogy 2000-ben születtem. Életem során többször vettem -e már levegőt mint a lent említett dolgok mennyisége?

Figyelt kérdés

- ahány ember valaha is létezett


Meg ilyen feltevésekre, összehasonlításokra lennék még kíváncsi amilyen példát írtam. Nem kell, hogy "emberes" legyen csak nekem most hirtelen egy ilyen jutott eszembe :)


Köszönöm előre is!



2014. márc. 29. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A wikipédia adataiból kiindulva ( [link] percenként mondjuk 20-szor vettél levegőt, egész életedre nézve átlagosan. Ez 14 év alatt mintegy 150 millió lélegzetvételt jelent, tehát még a Földön ma élő emberek számánál is sokkal kevesebbet.


Elmondhatjuk, hogy körülbelül annyiszor vettél levegőt, ahány km-re van a Föld a Naptól. Vagy kb. annyiszor ahány ember él Oroszországban, vagy Bangladesben.

2014. márc. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez jutott eszembe a kérdésedről:

https://www.youtube.com/watch?v=sxsSUvPefHM

Bocsi. :D

2014. márc. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Köszi a választ, hát azért nem gondoltam, hogy 14 év alatt csak ennyi, igazából sokkal többre számítottam :) Érdekes.

2. Semmi baj, legalább nevettem egy jót :'D Köszi!

2014. márc. 29. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!