Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra j ablakmosó fúvókát...

Opel astra j ablakmosó fúvókát hogyan lehet beallitani?

Figyelt kérdés
Nem nagyon tudom h.tudom beállítani h.ne a tetőre spriccelje a folyadék 90%-át?
2016. dec. 22. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
a fuvókába bedugsz 1 tűt és oda áll
2016. dec. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

J Astrám nem volt, de ha jól sejtem, abban már a porlasztós fúvóka van. (Porlasztva szétteríti az üvegen a folyadékot, nem sugárban, egy csíkban tolja ki.)

Na, ha ilyen, a fúvóka belső része, gömbcsukló szerűen minden irányba elfordítható. Ha szembe nézel vele, látsz a belső részen négy kis hornyot: [link]

Abba, egy ilyen végű célszerszám illik: [link]

És ezzel tudod fel-le, jobbra-balra és forgatva is mozgatni: [link]


Ilyen célszerszámot otthon is össze tudsz barkácsolni. Egy megfelelő mérető fém ródba belefúrsz és kereszt irányba kireszeled.

Vagy egy csavarhúzóval is tudod állítani. Igaz úgy nem olyan komfortos, de ha egy kis lapos csavarhúzóval belenyúlsz a fúvókán lévő négy horony valamelyikébe azzal is meg tudod tolni a megfelelő oldalon, hogy a kívánt irányba mozduljon el a fej. Csavarhúzóval csak finoman, hogy a műanyagot, ne sértsd meg!

2016. dec. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen ez a porlasztos lesz az enyim.Meg is lesem melo utan.Koszonom szepen a segitseget.
2016. dec. 23. 10:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit. :)
2016. dec. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, ami még fontos, a fúvóka nyílásába ne nyúlj bele, csak a szélén lévő négy kis horonyba és úgy próbáld mozdítani!
2016. dec. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!