Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valami jó autó másfél miliő...

Valami jó autó másfél miliő körül?

Figyelt kérdés
Ezt az árat nem egészében értettem átírás kötelező cserék nélkül ennyi.Ami a fontos,valami komoly legyen,tekintélyes,elegáns,tágas,jó értelemben hangos,picit "maffiózós",jól felszerelt.Én az öregebb német bálnák felé vonzódom,tudom mennyi velük a gond,de,szerintem,ha odafigyelek,és a felsőbb rétegből válogatok,jó minőségű üzemanyagot tankolok akkor nem lesz gond.Tudom mennyi egy ilyen autó fenttartása,tisztában vagyok vele mennyi adót kell utána fizetni,hogy mennyi az átírása,hogy mennyit fogyaszt,hogy mennyire szennyezi a környezetet,nyilván ennek a távlatában írok,mielőtt lehurrognának a kérdésért,ja igen és azt is érdemes megemlíteni,hogy nem menőzni veszem.A válaszokat köszönöm.

2016. dec. 23. 01:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2016. dec. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ez esetleg:

[link]


4547 mm hosszú, parolás már ezzel sem egyszerű városban

2016. dec. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Öregebb német bálnát másfél millióért?Te pont most készülsz felszállni a szopórollerre!kellemes utazást.......
2016. dec. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

W140 és v12 csak épp nincs egy se most eladó :(

Nemrég volt 1,5ért egy...

Persze azt számold bele a nem kevés átíráson túl egy alap szervíz is 100e felett alkatrész áron(12gyertya, 10motor liter olaj, 10liter váltó olaj, szűrők, stb.)

Kora miatt simán bármelyik hónapban jöhet akár 500eFt nál drágább kiadás is és fog is, elég sűrűn! Folytószelep, egas modul, kábelköteg, hőcserélők, központizár vezérlő a pumpájával, ha soft-close -os akkor azoknak a dolgai is, műszerfalban elöregedő kondik, stb....

Jah és az 1,5mFt az ALSÓBB réteg! Egy épp eladáskor hibátlanért a 3-5mFt se sok ha igazolt a sok friss szerviz....


vételár, átírás, kötelező dolgok, elején lévő hibák, stb. pillanat alatt első évben 3-5mFt körül leszel!

2016. dec. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én néhány éve egy első generációs A8-assal jártam, ami elég maffiás úgymond. Már akkor is nagyon olcsó volt, most pedig másfél milláért teljesen korrekt állapotút találsz (nekem 4.2-es benzines volt, azt is ajánlom bele). Egy élmény volt járkálni az autóval, bár sokan csúnyán is néztek rám, de aki ismert, az tudta, hogy nem az autóm alapján kell megítéljen. Költöttem amúgy sokat az autóra én is, illetve a sok elektromos bizbaszt szerelgettem minden hétvégén, de mondjuk én ezt kifejezetten szeretem/szerettem csinálni, de másnak ez teher lehet. Mechanikailag egyébként soha semmi baja nem volt, nagyon jól össze volt rakva (bár a következő tulajnál meghalt az automata váltó, ezzel együtt az autó pályafutása is véget ért).

Amik tekintélyesebbek, az a W140, illetve az E38-as 740-es BMW. Utóbbit ajánlom, abban is szintén nagyon jó a motor, és talán jobban megéri eegy olyanba önteni a pénzt, mint egy Audiba, ugyanis az E38-asok rohamosan kezdenek drágulni, befektetésnek sem utolsó.

2016. dec. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

BMW e39


Ennyiért már gyártás végi, nagyon jó állapotúak vannak.

2016. dec. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
AudI a8 d2-ről mi a vélemény?
2016. dec. 23. 20:09
 8/13 A kérdező kommentje:
Volt egy ilyen a családban,de sajnos eladták,ők 2011-ben vették egy milláért és egészen rendben volt.
2016. dec. 23. 20:12
 9/13 A kérdező kommentje:
Van egy haverom pesten aki diagnosztizállással foglalkozik ki tudná vizsgálni vétel előtt.
2016. dec. 23. 20:13
 10/13 anonim ***** válasza:
Vizsgálgathatod, de korából fakadóan időzített bomba mind. Menj fel forumokra (tipusonként) vannak rémtörténetek. A lényeg a legjobban akkor jársz ha elfeleted ezt a dolgot. Ha mégis bevállalod a bontószökevény presztist akkor ne fájjon ha 1-2 éven belül ráköltöd az autó árát ismét. Kidobott pénz az ilyen hobbi. Amúgy a 1,5 milliós ár és a tekintély az nem illenek össze. Nem véletlenül adják most ennyiért azt ami új korában tízszer ennyibe került.
2016. dec. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!