Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dízel autónál bajt jelent, ha...

Dízel autónál bajt jelent, ha az olajbeöntő sapkát visszahelyezve, de nem visszatekerve a kartergáz mozgatja?

Figyelt kérdés
2016. dec. 25. 21:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ez a videó mit akart kiragadni, de kb. ilyen [link]
2016. dec. 25. 21:33
 2/3 anonim ***** válasza:

Az annyi tömören, valamelyik hengerből ( lehet több is) a kartelba megy a kompresszió, lehet gyűrű hiba, vagy átégett hengerfej tömítés.

Mindenképpen kellene csináltatnod kompresszió és veszteség mérést, ezekből már nagyjából meg tudják tippelni a hibát. Konkrétat csak hengerfej levétel után lehet mondani.


Nem írtál típust, de ilyen esetekben sokkal gazdaságosabb lehet egy típus azonos motor csere.

2016. dec. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Annyival kiegészíteném az előző választ, h nekem mikor a turbómon kifeküdt a változó geometria, nekem is ilyen huttyogó hangon pöfékelte a kartergázt az olajbeöntő nyílson, igaz nem emelgette a sapkát.

Játszhat nálad még a kartergázszűrő esetleges eltömődése is, ha van olyanod.

2016. dec. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!