Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet járni ilyen szélvédővel?

Lehet járni ilyen szélvédővel?

Figyelt kérdés

[link]


A belső visszapillantótól indult repedés és kb 10cm-re, de nem zavar a kilátásban.

Műszakira tudom hogy meg kell csinálni, de az még odébb van, és van fontosabb amire költhetek! :D

Használhatom?

Nem köt bele a rendőr?


2016. dec. 29. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi is jártunk így egy darabig,rendőr nem kötött bele. Esetleg mond neki,hogy az nap történt,de holnap visszed megcsináltatni😊

Műszaki előtt csináltatuk meg mi is,mert ott valóban megkell.

2016. dec. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%

Szerintem megvalósítható, de nem ajánlott a balesetveszély miatt.

A szomszédot ezért meg is büntették, mikor így járt az 1000- es swifjével.

2016. dec. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nekem ez egy Opel Astra F.

Akkor ezek szerint nem kell aggódnom! :)

2016. dec. 29. 21:14
 4/10 anonim ***** válasza:
7%
Süket vagy? De kell!
2016. dec. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem büntet ezért a legtöbbjük .Ha megállít és szóváteszi akkor aznap törte be egy kő és most keresel szervizt a kocsinak ,ahol kicserélik.Ezért a repedésért nem kell trélerezni a kocsit 100 ezerért!


Csak ne találkozz vele még egyszer de erre kicsi az esély hacsak nem valami falusi körzeti meghízott, és ott dekkol állandóan a bekötőúton ahol jársz naponta.

2016. dec. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen meg lesz csinálva de kb 2 hónap múlva.

Addig valahogy muszáj lesz így eljárni vele!

2016. dec. 29. 21:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 3 éve járok úgy, hogy kicsit látótérbe van egy kavics felverődés ami meg lett javítva. Kérdezték múltkor műszakin vagyis áprilisba, hogy "mégis, hogy gondoltam, hogy így jó" erre azt válaszoltam, hogy múltkor 2 éve azt mondták, hogy jó, erre összenéztünk és meglett a műszaki, rendőrrel még nem találkoztam mióta vezetek.
2016. dec. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Könnyen berobbanhat az a baj. Énis így voltam ,rendőr annyit mondott h cserés lesz a szélvédő ,de nem büntetett .
2016. dec. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem büntet de valamilyen megoldás van h. ne repedjen tovább !(belefurnak? ragasztják?)igazából nem tudom csak tipp
2016. dec. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
amúgy meg én vagyok a hibás szélvédős csávó, reggel jutott eszembe, hogy nem írtam oda a legfontosabbat. a közepére odasüt a nap és mintha lézerfény vetűlne a szemedhez nappal ami nagyon befolyásolja a látásod, hidd el nekem. Szóval cseréld le, telet még csak-csak kibírja , de mielőbb.
2016. dec. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!