Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Thalia 1.4 16v 2001...

Telefunken kérdése:

Renault Thalia 1.4 16v 2001 nem indul miért?

Figyelt kérdés
tankoltam le állítottam az autót kb 20-30 perc múlva akartam indítani és a motor átfordul de olyan mind ha nem kapna üzemanyagot, üzemanyag Búvárszivattyút cseréltem és a holtponti jeladót be fújtam wd-40 el,és így se indul.
2016. dec. 30. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Az fhp jeladó hibája szokott ilyet eredményezni ennél a motornál.

Te most tényleg a jeladót fújtad le wd40-el, vagy a csatlakozóját?

2016. dec. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Leírtak alapján nem kéne autójavítással foglalkoznod.

Irány a szerelő, az autójavítás nem az alkatrészek ötletszerű cserélgetéséről szól ( jó esetben)

2016. dec. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gon99 ***** válasza:
Mert Renault azért! Ez nem trollkodás tapasztalatból beszélek amint lehet cseréld le nekünk is ilyen típus volt sőt még az évjárat is hasonló nagyon vacak volt minden szempontból (újonnan vettük)kényelmetlen gyenge végül becseréltük egy 3as Bmwre de más nap már hívott is az új tulaj hogy nem indul az autó..szerencsére nem mi szívtunk vele nagyon bár költögettünk rá hallgass rám szabadulj tőle és soha többet franciát!
2016. dec. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!