Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Asta Classic 1,4 benzin,2...

Opel Asta Classic 1,4 benzin,2001 évjárat. Lecseréljem fiatalabbra?

Figyelt kérdés

Májusban lesz 16éves az Astrám. Akkor lesz kb 250.000. km benne, még egy év műszaki rajta, vezérműszíj kb félidős. Apró cseprő bajaim vannak vele, semmi komoly.

Kérdés: tavasszal cseréljem fiatalabbra, és adjam el amíg ilyen eladható állapotban van, vagy üljek el a seggemen és örüljek hogy van egy tiptop kocsim még ha öreg is?!

Ezen dilemmázok, mert ugyan most nagyon elégedett vagyok Vele, de már koros, mivan ha egyszerre jön rá minden öregségi baj, és már eladni sem tudom?!



2016. dec. 30. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Nőben ez a legjobb kor...de autóban?

Cserélj.

2016. dec. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

16 év az azért már szép kor. Ha megteheted akkor add el és vegyél egy 4-5 évest.

Apámnak is 15-16 évesen jött ki minden baja a kocsinak. Szintén Astra, havonta hordta szerelőhöz.

2016. dec. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gon99 ***** válasza:
29%
Ha megteheted cseréld de én azt javaslom válts márkát ;)
2016. dec. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat!

Utolsó válaszoló, milyen márkát ajánlanál inkább?

2017. jan. 1. 10:20
 5/5 gon99 ***** válasza:
VW,Seat,Skoda,Honda,Mazda,Toyota sokkal jobbak minden tekintetbe :)
2017. jan. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!