Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Malaguti F12 LC-ről tudtok...

Marcus_23 kérdése:

Malaguti F12 LC-ről tudtok véleményeket mondani? Többi lent!

Figyelt kérdés

Igazából a kérdésem az lenne, hogy teljesítményileg,megbízhatóságilag milyen a motor.Mennyit eszik úgy átlagba.(tudom ez csukló függő,én nem arra gondolok míg valaki félre értené!)Hetente kb. 2x használnám de az napi 70km(oda-vissza út egy kicsit hosszabban) mert messze lakok a várostól,és ezt mennyire bírná? Alkatrészellátása milyen a 2004 előtti időszakból? Meg a tapasztalatok is jól jönnek, hogy mit lesz érdemes majd átnéznem ha meglesz.

Előre is köszönöm a válaszokat.

16/F



2016. dec. 31. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 70es vas 4 literrel eljárt. Ugyan ez a minarelli fekvő blokk. Elvileg bírnia kell a hosszabb távokat.
2016. dec. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ja és egy 70-es henger kb. mennyibe van és milyen konfig lenne jó hozzá?

Köszönöm a válaszod! ;) Még várok párat.

2016. dec. 31. 20:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Sokba. A gyártónak adsz egy jó kipufogót, hajtást átrendezés, pl horgolt és rugok cseréje. Ezeket én már elfelejtettem hogy az ideális.
2016. dec. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mi van akkor ha meghagyom a gyári hengerszettet és menne rá egy sport kipu, nagyobb karbi pl.: Egy 19-es. Sportlégszűrő, meg egy polini variátor szett. Szerintetek így mennyit lehetne kihozni belőle?
2017. jan. 1. 09:08
 5/7 A kérdező kommentje:
Inkább ti írjátok egy olyan konfigot ami max. 40e ft-ból kijön.
2017. jan. 1. 09:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Kipufogó 20. Görögök és rugok másik 10 végül egy használt 17.5os karburátor. 40. A polini magában 100ezer
2017. jan. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor lemondok a poliniről.
2017. jan. 2. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!