Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit öntsek hozzá és mennyit?

Mit öntsek hozzá és mennyit?

Figyelt kérdés
CCa 60 liter gázolaj van az autómban sajnos nyári---így ledermedt/mit öntsek hozzá-petróleumot,vagy benzint a kérdés inkább,hogy mennyit?

2017. jan. 1. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:

A tankba hiába öntesz hozzá bármit is, ha a csövekben és az adagolóban is le van dermedve...

Azt sem tudjuk milyen autó, mekkora tank, hiába mondjuk hogy önts hozzá 20 liter petróleumot vagy téli gázolajat, ha nem fér bele annyi :)


Valahogy szívd le belőle, tankold fel simával, told meleg helyre és némi hidegindítóval áthidalható a gond.

2017. jan. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értelek én tudom,hogy a csövekben szűrő stb. ott nem tud most lejutni,csak a továbbiak miatt kérdeztem---majd valahogy megmelegítem,vagy várom ,hogy melegebb legyen----én érzésem szerint 1-2 liter benzin vagy petróelég ennyi gázolajhoz
2017. jan. 1. 17:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Petróleumból 5-10 liter nyugodtan mehet mellé vagy benzinből 4-5.
2017. jan. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Régi autónál mehet hozzá 4-5 liter benzin az nem baj.

De modern dízelhez én nem adnék semmit.

2017. jan. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mickbro ***** válasza:
10%-ot simán hozzá önthetsz benzinből, tehát 6 liter benzint, de én tennék bele 2T olajat is, mert a benzin nem keni az adagoló rendszert.
2017. jan. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!