Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek MA ennyi...

Milyen autót vegyek MA ennyi pénzért?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A keret 700.000-1.000.000Ft-ig plusz papirozás stb.

Amit néztem az az Audi A3 és A4, mind a két típus tetszik. Ezekről vélemények? 1.9 TDI motorral mindkettő.

Milyen hasonló autók vannak még márkától függetlenül?

Vagy ennyi pénzért milyet érdemes?


Köszönöm.


2017. jan. 1. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Audi? nem rossz, de ha már VW típusban gondolkodsz ami szintén nem baj, akkor én azt nézném , hogy a pénzemért az elképzelésemhez legközelebb álló és a legjobb állapotban lévő ,autót vegyek.

Mire is gondolok : Pl.: Skoda vagy Seat autókban is ugyan az a motor, váltó, futómű, sőt alváz van szerelve mint az Audiba vagy a Passatba, Golfba, stb.

Nézelődj a neten Pl. hasznaltauto.hu oldalon. Nézd meg , hogy 1 M. ft. ért milyen korú , állapotú , stb. Audit és milyen korú, állapotú Skodát (Oktavia) vagy Seatot kaphatsz.

A VW 1.9 TDI motorok szerintem nagyon jó motorok, persze ha időben és rendszeresen meg van adva a motornak mind az amit a gyár előír, pl. olajcsere,szűrők, szíjak és vezérlés csere.

Személyesen én magam megvagyok elégedve a WV motorokkal már évek óta és nem az első VW motorral szerelt autómat hajtom, használom.

2017. jan. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Alfa Romeo 147 (1.6 16V Sor 4 105 paci), vagy (2.0 24V Sor 6 155 paci)
2017. jan. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
2. voltam még annyit hozzáteszek hogy mind a kettő benzin.
2017. jan. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Első: Skoda octaviak szépek, nézegetem azokat is mostantól, viszont a Seat-ot inkább mellőzném, mert nem volt vele tapasztalatunk sajnos.

Az Alfa romeo-nak nem tetszik a külseje.


Köszönöm.

2017. jan. 2. 00:44
 5/9 anonim ***** válasza:
16%

[link]


EZT mennék el MA megnézni. Az eladó kocsit nem ismerem, de ilyen kivitelben nem sok készült. W124 -ben a legutolsó és legnagyobb M104( m104.992 blokk) és már a kényelmes 5fokozatú autómatával, "kombi" karosszériában(tudom a német nem kombizik, de így érti a vidéki is).Képek alapján valóban volt gazdája és nem csak tulajdonosa.

Ennek az ára már csak felfelé megy és mindent tud amit egy autónak tudni kell.

Elalszol benne egy vízparti buli után vagy kempingben a márkatalálkozón esetleg költözik a testvéred? Vettél a bolhapiacon nagy méretű ritkaságot? Épp 3gyereked van? Sietsz 200-zal a tengerpartra nyaralni a csajoddal? Stb.


Ebben nem fog málva rojtosan öregedni a kárpit, mint egy 10évvel fiatalabb audiban, ez jó helyen hajtja a kerekeit, láb pedálos a rögzítőfék, igazi kényelmes vezetőülés még 500km után is, stb.

2017. jan. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Volkswagen konszern. Volkswagenba belerakják a hibátlan alkatrészt. Skodába meg a selejtet. Selejtet is el kell használni 😃😄
2017. jan. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kérdés hogy milyen évjáratot nézel. '96 körülit kapsz talán vállalhatót 700-ér. '00 évjárat a normálisak 1 mill fölött vannak,de sok ramatyot hoznak be.
2017. jan. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
2000 körülit szeretnék, elötte maximum 99-est, régebbit már nem .
2017. jan. 2. 16:35
 9/9 Laczko Jáno ***** válasza:
Ha nem vagy hülye nem veszel audit hiába most az a menő kintröl hozott 300.000km szarok auto pályán kitaposták a belét vagy visza tekerve az óra audit csak ugy vegyél ha új meg bmw se vegyél mert azokis mind visza vanak tekerve vw ne is beszéljünk nekemis volt hát az nagyon szar auto
2017. jan. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!