Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia MX 50, ajánljátok?

Aprilia MX 50, ajánljátok?

Figyelt kérdés

Nemsokára kezdem az 'A1' kategóriás jogosítványt, és én a kezdetektől Supermotokat néztem, nagyon tetszetős formája van majdnem az összesnek. Ezzel egy gond van, az hogy csak 166 centiméter magas vagyok...Az Aprilia MX 50-nek 85 centiméter az ülésmagassága, ami nem tudom, hogy magas-e nekem (elvileg ez veszélyes magasság hozzám képest). Páran mondták hogy kezdőmotornak ne váltósat válasszak de mivel az 'A1' kategória az már váltóval megy, nem értem miért lenne akadály nekem a váltás. De kontra azt is mondták hogy nyugodtan nézzek manuális váltóval szerelt motorokat. (Ehhez az állásponthoz ragaszkodok inkább). A másik motor az a Derbi Senda, amiről nem tudom, hogy milyen magas, de ez a másik motor ami tetszik.


Akinek van valamiféle tapasztalata bármelyik motorral kapcsolatban (Aprilia/Derbi), esetleg otthon parkol egy ilyen, elmondhatná, hogy ajánlja-e nekem vagy tényleg inkább válasszak egy robogót és fél év vezetés után vegyek egy komolyabbat. :)



2017. jan. 3. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne válassz robogót, nyugodtan vegyél váltósat. Az MX 50 és a Senda is ajánlható, csak jól nézd meg mit veszel, ne legyél rest rászánni az időt, hogy jót találj. Ebben a kategóriában egyébként mindegyik moci ilyen magas, a 85cm ülésmagasság magasnak számít, de ezek ilyen felépítésű gépek. Ha ez tetszik majd hozzászoksz. Nem hinném, hogy emiatt le kéne mondanod róla. Persze neked kell érezni, menj el és ülj rá, próbáld ki.
2017. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszát! Sokat segített vele! :)
2017. jan. 4. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!