Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvillamosság, Kábel rendelé...

Autóvillamosság, Kábel rendelése Ebay-ről "AWG" az európai mértékegységekkel milyen, mekkora? Minimum 15Ampert kell vezetnie.

Figyelt kérdés
Szivargyújtót szeretnék az autóm csomagtartójába gyárilag ott a furat, csak a kábelt kell behúzni, elölről vezetném hátra a kábelkorbács mentén. 15A biztosíték van benne min ennyit kell bírni. Párhuzamosan lenne kapcsolva a gyári szivargyújtóval. Ebayen pedig 12-26AWG-s vezetékek közül lehet választani, de nekem ez nem mond semmit ennek mekkora a keresztmetszete? mm2?

2017. jan. 3. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:

minek e bay egy tyúkbél vásárlásához?

bemész egy autós, vagy villamossági boltba, és veszel néhány méter vezetéket. 2.5m2-t vegyél, az biztos elég vastag lesz!

2017. jan. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
autóvillamossági bolt van Győrben, ugye itt az ár ebayen elég jól néz ki, ill. ingyen hozzák.
2017. jan. 3. 18:14
 3/5 A kérdező kommentje:
bocsi, kérdőjel kimaradt az "autóvillamossági bolt van Győrben?" az kérdés szeretne lenni.
2017. jan. 3. 18:15
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Bemész, köszönsz !

2,5mm2-es sodrott rézvezetéket kérsz,kifizeted, és örülsz.

2017. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ismerős győrben, de azt tudom, hogy OBI van ott is. Az obiban pedig kapni ilyen vezetéket. De bármelyik épületgépész boltban is beszerezhető.
2017. jan. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!