Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ami a corvin plázába van...

Ami a corvin plázába van kocsiknak a garázsból ilyen csigás feljövő azon ti hányasba tudtok feljönni?

Figyelt kérdés

Friss jogsis vagyok és még tanulom a dolgokat :D utálom ezeket a csigán felfelé menő dolgokat de elcsesztem és csak ott tudtam kijönni mert kicsit eltévedtem haverommal és amikor ki iktattam a parkoló jegyet elém tárult eme gyönyörű szép csigás felfelé menő dolog .. Utálom amikor Édesapám vezettet én akkor is tökre be voltam szarva ettől erre meg ott volt ellőttem . mentem mert menni kellet hát nincs mit tenni de ráadásul meredekebbek is ezek a dögök mint gondoltam és 2-esbe nem birta az autó úgyhogy 1-esbe kellet feljönnöm .. És hogy ti hányasba szoktatok vagy hogy mint ? tiszta para nehogy neki menjek a falnak vagy mivan ha lefulladok stb :D


Ez az 1.4-es astrámmal történt és úgy sajnáltam hogy kínzom szegénykémet egyesben így felfelé de nem tudtam mit tenni



2017. jan. 3. 21:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ebben mi a kínzás?
2017. jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát nekem úgy tanították hogy az egyes csak arra van hogy megmozdítsam az autót aztán hajrá .. bár igaz oktatóval nem mentem ilyen helyekre
2017. jan. 3. 21:50
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
Szegeden árkád feljáró. 1.4 astréval. Olyan emelkedő hogy csak a plafont létod az autóból. Kettesbe 40-el lazán megy. Legyen meg 3 ezres fordulat minimum. Tehát ha felfele váltani akarsz egyesbul kettesbe akkor oörgesd ki egyesbe egy 4500-ig. Úgy rakd kettesbe. Akkor nem fog lefulladni..ha meg lefulladnál egy ilyennemelkedun akkor fék. Ne engedd visszagurulni. Mögötted is kendiletből jönnek az autók. Tehét ne egyből satufék. Ne gurlj vissza. Bejndítod. Kízifékes elindulás. Közben oedálokkal ks tartod mert ilxen emelkedőn a kézifékek általában gyengék.
2017. jan. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Egyesbe sík területen mozdítod meg az autót kb 18-20 km/h sebességre 😃
2017. jan. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

"az egyes csak arra van hogy megmozdítsam az autót"

Igen, ez egy hülyeség, amit sokan hangoztatnak. Ha nincs elég nyomaték kettőben, akkor csak az egy maradt.

2017. jan. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Vagy a felező
2017. jan. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én simán feljövök 2.-ban a 13 éves francia taligámmal, bár a falon látható nyomok alapján ez sokaknak nem sikerül.

:D

2017. jan. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Épphogy 2-esbe kínzod,nem pedig 1-esben.
2017. jan. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Jól csináltad, 1-ben kell feljönni.

Mi a probléma?

2017. jan. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szép lassan csak 1-esbe lehet menni, ez egy nagy marhaság, hogy nem szabad 1-essel menni.
2017. jan. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!