Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kombit tudtok ajánlani...

Milyen kombit tudtok ajánlani ezen értékhatárig?

Figyelt kérdés

a max keret 400 000 forint lenne, fontos a megbízhatóság(már amennyire egy ilyen értékű és korú autó lehet)

jelenleg 1.2-es astra g-t hajtunk, csak jön a 2. gyerkőc és kicsi lesz illetve motorban már most az néha...

minimum 100 le motor még ami feltétel lenne

japán autó ennyiért felejtős? hahun inkább francia gépek vannak amikről hallani ilyet is olyat is de inkább olyat...



2017. jan. 5. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
F astra kombi, ha van ennyiért talán
2017. jan. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Te ennyi pénzből ne sok jót várj. Bár lehet kifogni jobbat is , de azért ki tudja. Ennyi lóerőset vagy még ettől is erősebbet bizony nagyon lelakottat tudnátok venni. Inkább gyengébbet de jobb állapotút nézzetek. Úgyse gyorsuló versenyezni akartok meg aszfalt szaggatni a két gyerekkel .

Azt hogy ki mond , nem érdekes. Mindenki a maga lovát dicséri. Én a helyetekben az egy terűek körül is szét néznék.

[link]

Azt nem tudom milyen állapotba van ez az autó , de mint családi autó ez a legpraktikusabb. Sokkal jobb a kombinál is.

2017. jan. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezen ertekhatarig nagy kombik amik erosek is ilyenek vannak,hogy:mondeo , w210-es merci stb......a helyzet meg az hogy ezekre ranezni sem szabad,nem hogy megvenni...foleg ennyi penzert
2017. jan. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

"minimum 100 le motor még ami feltétel lenne "

:-)

Majd küldj képet, mit sikerült venned, kíváncsi vagyok!

2017. jan. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiért azért már lehet vállalható vasat is találni. Pl Ford Focus 1.8 GHIA.
2017. jan. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ez az ami téged érdekel: [link]

Én ezt nézném meg: [link]

Néhány tipp autóvásárláshoz: dízelt inkább ne mert azokat eredetileg és azért vették h minél tovább hajtsák őket, szóval tök mindegy mennyit mutat az óra, vszeg már eljutottak a holdra, inkább a belső állapot alapján tudod megítélni h mennyit futott. Nézd meg h az elemek szintben vannak e, csak törzskönyves autót vegyél, és lehetőleg hideg motorral próbáld ki. Én nyáron kerestem 250k alatti áru autót (de máshogy alakultak a dolgok). Akkor átnyálaztam az összes fellelheto tanácsadó cikket, ha esetleg kellenek tippek írj privátban és szívesen összefoglalom h mimre figyelj. Persze ha te is értesz ehhez, és csak egy márka tippet szeretnél, akkor nem szeretném rabolni az időd. Szép napot és sok sikert! :)

2017. jan. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!