Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kipörgésgátló visszajelzés?

Kipörgésgátló visszajelzés?

Figyelt kérdés
A nejem Ford Focusában most télen ha nagy gázzal indul, bevillan a műszerfalon a kipörgésgátló jele. Ez azt jelzi, hogy bekapcsol egy pillanatra, vagy valami hibajel?
2017. jan. 5. 16:52
1 2
 1/12 Beviz Elek ***** válasza:
Ez vicc ugye?:D
2017. jan. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Miquel bácsi, ezt nem tetszik tudni?

A kipörgésgátló a kerék kipörgését gátolja meg. De hóban nyilván pörögne az a kerék nagyon, ezért villog az ESP minden elinduláskor. A gázt is képes elvenni. Én például a tegnap, történetesen egy Focussal, el sem tudtam indulni egy emelkedőn, amíg ki nem kapcsoltam az ESP-t.

2017. jan. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 cselez ***** válasza:

Na ez az! Ez egy nagyon jó példa, honnan tudná szegény....De ha vesz egy TV.-t annak elolvassa a használati utasítását!

Itt nem csak a tulaj hibás, hanem a kereskedők is! A jogsi megszerzéséhez szükséges oktatásokon miért nem tanítanak ilyeneket???

2017. jan. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hát a mostani csúszós utakon előfordul nekem nincs kipörgésgátlóm így egyik nap is 60-nál 5.ben gázadásra csak elkezdett kapirgálni XD
2017. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

4-es

Milyen egy vadállat autód van :D

2017. jan. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én valamelyik nap mentem kettesben 80-nal, pedig valójában csak 30 körül lehetett az. :D Pedig még hó sem volt. Volt is gumiszag.

Bekapcsolt kipörgésgátlóval viszont elveszi az elektronika a gázt, és ilyet nem lehet csinálni.

2017. jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#4 Érdemes lenne meglátogatni egy gumist, ha nem valami sok száz lőerős turbós géped van.


5.ben 60 az ~ 1400as fordulat alatt környéke.

2017. jan. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 Dízellel esetleg, vagy turbóbenzinnel, de ha egy nagy szívóbenzin, hiába akár egy 325i BMW, 1400-as fordulaton nem csinál ilyet egészséges gumikkal.
2017. jan. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Dízelnél 60-nál kapcsolom a 4.et, ez 5.ben kb alapjárat környéke (nálam).
2017. jan. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
1.9 TDI ~340-350NM nyomaték.Gumi már valóban nem a legjobb 4,5mm profilmélység Michelin,szóval már csak utcso szezon vele.
2017. jan. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!