Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autópálya matrica helyettesíti...

Autópálya matrica helyettesíti a megyematricát vagy azt is külön kell megváltani?

Figyelt kérdés

Szombathelyről szeretnék Pestre menni autóval, nyilván GYőrtöl autópályán, ezért megveszem az autópályamatricát, de 1-jétől az M86os út is fizetős most akkor vennem kell egy megyematricát (van olyanból egy hetes/10 napos egyáltalán???) külön Vas és küölön Győr-Moson megyére+ az autópályamatricát vagy azzal mehetek ezen a fizetős úton is?


köszönöm a segítséget!!!



2017. jan. 5. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A 10 napos "általános" matrica Magyarország összes fizetős útjára érvényes.
2017. jan. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked egy 10 naposat kell venni 3000ért, ami érvényes az egész országra.
2017. jan. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm szépen a válaszokat!
2017. jan. 5. 17:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerre csak egyféle útdíjat kell fizetni.

A megyei matrica azok számára egy kedvező lehetőség, akik gyakorta mozognak viszonylag szűkebb körben, azaz csak néhány megyén belül, vagy csak egyben.

Nekik korábban az éves országos matrica aránytalanul sokba került. A megyei matrica évi 5000 Ft-ért lehetővé teszi a megyén belül a fizetős autópályák, autóutak használatát.

2017. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Azért ez több mint szomorú,hogy évekkel a bevezetése után még mindig itt tartunk,hogy melyikből meg mennyi kell.....
2017. jan. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kedves utolsó vas megyében pont 5 napja vezették be talán érthető ha még nem ismerem annyira jól ki magamat!!!
2017. jan. 6. 02:05
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

"vas megyében pont 5 napja vezették be "


Hehe..ez jo volt...

2017. jan. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

örülök hogy ennyire tetszik amit írtam

nálunk eddig nem volt fizetős egy út sem én pl 3-4evente egyszer megyek Pestre asszem érthető ha nem vagyok olyan jól tájékozott a kérdésben .

szerencsém hogy ez a gyakori kérdések. hu ami arra szolgál hogy megkérdezzek valamit amit nem tudok aztán INTELLIGENS emberek segítenek nekem.


mégegyszer köszönöm a válaszokat!

2017. jan. 6. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!