Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja az autómnak?

Mi lehet a baja az autómnak?

Figyelt kérdés

Egyik naprol a másikra nem indult be, nem is hallotam hogy tekerne az önindító csak elfordítom ès semmi, többszörre sem, aztán nagy nehezen kb 30-ra beindul, ma dèlben ismèt próbálkoztam ès elsőre indult, le állítottam , újból rá indítok semmi... Az Aksi az jó ! Relè kattan, Mást nem tudtam ellenőrizni

Volkswagen Polo 1043cm3 1995 (6n1)



2017. jan. 5. 18:05
 1/6 cselez ***** válasza:
84%

Hát nekem úgy tűnik hogy elkoptak a bronzkefék az indítómotorodban!

Próba: amikor nem indul, egy kisebb fém tárggyal (krowa hosszabbító stb.) meg kell határozottan ütögetni az önindító fém házát. (nem a behuzómágnest)

Persze tudom, hogy elég hozzáférhetetlen helyen van, de ha ütögetés után indul akkor biztos, hogy bronzkefe kopás.

2017. jan. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
saruknál minden oké? Nem oxidálódott? Nézd meg hogy rendesen rajt van-e
2017. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mostmár egyáltalán nem indul, A saruk rendben vannak, uj akkumlátorral csak indízózik de nem indul, sem be tolva, sem be húzva, jelenleg szerelőnèl van holnapra meglessz a diagnózis
2017. jan. 8. 12:06
 4/6 anonim ***** válasza:
hát ha behúzni sem tudtátok akkor lehet nem kap üzemanyagot
2017. jan. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igy van elöző, az üzemanyag befecskendező meghibásodott, ráadásul a gyujtás kapcsoló betèt is elromlott, köszönöm a segitsègeket
2017. jan. 9. 09:52
 6/6 A kérdező kommentje:
Ki lett cserèlve az üzemanyag pumpa, valamint a gyujtás betèt, ès a gyujtó gyertyák de csak indítózik, minden kulcs fordításra indítózik viszon nem indul be, a szerelő szerint szikra van, üzemanyagot kap, de nem indul akkor sem, tovább keressük a hibát..
2017. jan. 12. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!