Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A "zseb bika" power bankok...

A "zseb bika" power bankok érnek valamit? Próbáltátok már?

Figyelt kérdés

Totalcaron is olvastam, hogy nem egy rossz dolog.

Azon agyalok, hogy ilyet vegyek, vagy akksitöltőt.

Ár kb ugyanaz.

Az a problémám, hogy hidegekben -5 alatt, nehezen indul az öreg dieselem. Szokásos 2 izzítás megvan, de a 4 éves akksi valamiért nagyon gyatrán teker. 72AH van benne.

Ha mínusz 5 fölött van így egész tavasz-nyár-ősszel simán indul.

De amint előjön ez a hideg pl áll 2 napot az autó, és van hogy nem tudom beindítani. Alig alig teker az önindítóm.

Motorikusan, beállításilag nem hiszem hogy baja van kocsimnak, hiszen akkor máskor se indulna.

Egyszerűen olyan mintha az akksim meghalna -5 alatt.



2017. jan. 6. 09:04
 1/3 szántóvető ***** válasza:
60%
mérj rá az aksira,ha megvan benne a feszkó akkor az önindítót újíttasd fel.nem használsz 15w-s olajat?power bankom van csak még nem próbáltam.gyanítom hogy a dízelnél az izzítás le is szívná és már nem maradna benne kraft.
2017. jan. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%

Jó cucc ez, de valószínűleg nem hosszú életű.

Én inkább egy új akksiba ruháznék be és átnézetném az iindításhoz szükséges dolgokat a kocsin.

2017. jan. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó termékek, csak lényeges, hogy ne az autóban tartsd, meg inkább akkor jó, ha nem otthon vagy amikor nem indul.

Otthonra inkább valamilyen csepptöltő (vagy sima töltő) lenne jó.

Az izzítás nem meríti le, mert a dízelekhez csak a hozzájuk ajánlottat szabad használni.

2020. jan. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!