Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hűtő-fűtő rendszer diagnosztik...

Hűtő-fűtő rendszer diagnosztika. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Nem rég vettem egy autót. Láttam hogy csöpög egy helyen a hűtőfolyadék. Kicseréltem egyúttal meg meghúztam a bilincseket csöveket megigazítottam, így úgy tűnik a csöpögés megszűnt. Az pár cső végénél láttam felnyersülést így következtettem rá.


Aztán mikor kicseréltem be szerettem volna melegíteni a motort hogy megnézzük mit mutat. A hűtőtől a termoszba menő felső cső az elég forró volt, a belső vízhőmérő is majdnem felkúszott vízszintesbe sztem olyan 90 fok körülire. De az alsó cső még hideg maradt.


A tegnapi nagy hideg miatt (-15fokba) kb 20-25km volt mire valami meleget tudott nyomatni az utastérbe és a hőmérő se nagyon moccant meg. Kicseréltem a termoszt. Már ugyan hamarabb bemelegszik, de az alső cső még mindig hideg marad, igaz már talán nem jéghideg. A hűtőventillátort meg még nem láttam járni sem. Lehet hogy a tartós nagy hideg miatt nem indul a venti? Az alsó cső nem értem miért nem melegszik jobban. Lehet az oka a folyadék veszteség?



2017. jan. 7. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Termoszba öntsél forralt bort!

Ízlés szerint citrommal!

2017. jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

1es hülyeségeket hord össze.....

Szegfuszeg, es fahejjal kell azt izesiteni nem citrommal......

2017. jún. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!