Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magas ember hülyén néz ki egy...

Magas ember hülyén néz ki egy 125cc motoron?

Figyelt kérdés
2017. jan. 8. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen magas? Picit lehet.. de ne aggódj az alacsony emberek meg mindig máskor néznek ki viccesen :)
2017. jan. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
182
2017. jan. 9. 00:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez ilyen "köszönjük emese" kérdés.

első körben nem adtad meg, sem a Te méreteidet, sem a kiszemelt motor típusát sem.


De azért válaszoljunk okosan.. Hát így nehéz. :D

Ez is 125-ös [link]

És ez is 125-ös

[link]


Tehát hja, ha kicsi motort választasz, akkor hülyén fogsz rajta kinézni.


Mondjuk alapból a felvetést sem értem igazán, mert egy 125-ös motort nem azért vesz az ember általában, hogy az kinézzen valahogy. Általában átmeneti motorok, amik arra vesznek, hogy vagy főleg városban elvigyen a pontból b pontba, vagy hogy hülyéskedni, és sárban teperni lehessen vele.


Pl biztos vagyok benne, hogy a 110kilómmal rendkívül hülyén néztem ki a kis Honda Grom-on, mégis ennél élvezetesebb motorozásban nem sokszor volt részem. Nem is arra lett kitalálva, hogy jól nézzünk ki rajta.


Ez az egyik dolog. A másik, hogy az általad írt magasság nem is olyan nagyon magas. Kb minden használtpiacon elérhető motoron normálisan néznél ki.

2017. jan. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én egy 50-esen vagyok 184, de pont teszek rá, hogy nézek ki rajta! :)
2017. jan. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

182 az nem magas.

178 a magyarországi átlag.

Egyébként meg kit érdekel? Vagy kívülről szeretnéd nézni ahogy motorozol?

2017. jan. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Magas ember kerülje a motorokat! Főleg a 125 ccm-est!! XD


Milyen agyas kérdés már ez? Kínai fűkaszákon mindenki hülyén néz ki

2017. jan. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, hogy hogy nézel ki, hanem hogyan érzed magad rajta.

Nekem (180 centi) pl. a 2006-os YBR125 ülés-kormány részen megfelel, a lábaimnak kicsit rövid a hely. És rövid a váltókar, pedig csak 44-es a csizmám (mert arra is be szoktam öltözni ha kimegyek a településről).


Mondjuk ilyen öregember alkatom lehet, mert a Pannonián érzem legjobban magamat. Csak kellene bele kétszer annyi teljesítmény meg normális fékek alá... :D

2017. jan. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!