Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megoldódhat így a probléma?

Megoldódhat így a probléma?

Figyelt kérdés
Van egy Toyota T23-asom és kiírta a katalizátor hibakódot,majd a hétvégi használatnál eltűnt a hibakód lehet, h elvolt kicsit tömődve és a használattal sikerült úgymond kitisztítani?Vagy van esetleg valakinek valami okos ötlete erre?

2017. jan. 9. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mai darab már, simán lehet, hogy a nem megszokott hidegben valami kontakthiba volt, ezért jelzett be. Ha nem jelentkezik újra akkor én nem aggódnék
2017. jan. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Októberbe vettem meg akkor akitől megvettem azt mondta h a sok állástól előjöhet egy rossz hibakód amit ha leszedem az aksit és visszarakom megoldja a problémát,de nem oldotta meg és elvittem szerelőhöz mikor kint volt a hibakód kb dec közepén,akkor kiütötte a hibát majd másnap előjött megint a hétvégi használatig jelezte folyamatosan a hibakódot majd arra lettem figyelmes h eltünt
2017. jan. 9. 11:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor jól átb*sztak ezzel a kocsival. Reméljük ennyivel megúszod, de nyilván majd lőjön komolyabban is ez a probléma idővel
2017. jan. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Miért is lettem átbaszva a kocsival?
2017. jan. 9. 13:59
 5/6 anonim ***** válasza:

A ha kommented után magyarázni kell még akkor nincs jelentősége.

Örülj a kocsidnak, és reménykedj, hogy előbb adod el, mint kibukik valami komolyabb probléma a bujkáló hiba miatt

2017. jan. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
örülnék ha valaki kicsit felvilágosítana
2017. jan. 10. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!