Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2006 e87 BMW 118d diesel.2...

2006 e87 BMW 118d diesel.2 napja amióta -10 -12 fokok vannak nem indul az autó. Szinte 100% hogy izzitás probléma van. A kérdésem csak az, hogy mégis, hogy tudom beindítani, hogy elvigyem villamosságihoz?

Figyelt kérdés

2017. jan. 8. 15:08
1 2
 1/17 Tomcatters ***** válasza:
Akku rendben ? Ha igen, akkor probalkozz hajszaritoval, jo melegitsed fel a blokkot, es az uzemanyagrendszert ahol csak tudod :D
2017. jan. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 cselez ***** válasza:

Hidegindító spray a szívócsőbe, de vigyázz! Csak nagyon keveset, mert ha elkapja felpörög mint állat.

Recsegősen-kopogósan fog tőle elindulni, kicsit ijesztő de nem lesz baja. Csak óvatosan.

2017. jan. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Fogsz egy féktisztítót és indítózás közben óvatosan valaki fújja a légszűrő mögé. ÓVATOSAN! Ha indítás előtt megfújod vagy indítózás közben sokat fújsz akkor kampec a motornak. Ésszel használva beindul vele a motor és jár is vele addig, amíg gázolajról el nem kezd működni. Ugyanaz, mint a hidegindító spray csak olcsóbb. :D


Az orosz módszert nem ajánlok ( rakj tüzet a motor alá ) mert amennyi műanyag van ott, azt csak a tűzoltók oltanák el :D

2017. jan. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Hajszáritóval a blokkot. Az izzitógyertya több száz fokot csinál, azt hajszáritóval nem éred el soha.

Ezeket a modern fosokat már nem szabad behúzni, tele van elektronyikával. Szólsz egy havernak és elhúzzátok. Kicsit égő lesz a prémium kocsit vontatni, de le kell nyelned ezt a békát.

2017. jan. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Tomcatters ***** válasza:
Persze, h nem lehet elerni a tobb 100 fokot, de valoszinuleg nem is kell elerni a tobb 100 fokot, ha csak most minuszokban nem indul :D Ami a kerdesben is benne van , egy hajszarito ,v holegfuvo sokat tud segiteni inditasnal :D egy probat meger
2017. jan. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 cselez ***** válasza:

Ja a féktisztító :) Hát az a legtutibb, csak én azt nem mertem ajánlani, mert nagyon szereti a dízel. Úgy felpörög tőle, ha sokat fújsz, hogy kiakad a fordulatszámmérő. De elindul az biztos!

Ismét egyet kell értenem!

2017. jan. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Áh nem kiakad tőle a fordulatszámmérő hanem átfordul! xDD
2017. jan. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
köszi a sok választ, most hogy már csak -6 van..már majdnem beindult ! igen az a baj, hogy huzni nem tudom, trailerezni nem akarok. és kint állok vele az utcán.. vicc de hajszárítóra én is gondoltam csak kb 40 méter hosszabító kéne :D
2017. jan. 8. 15:44
 9/17 anonim ***** válasza:
Az izzitó gyertyát úgy tudod leellenőrizni hogy az akku pozitiv sarkához csatlakoztass egy vezetéket , a másik végét pedig érintsd az izzitó gyertyához. Amelyik gyertya szikrázik az jó.
2017. jan. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi, nem ellenőrizni akarom ,mert tudom, hogy az a baj. Ha eljutnék vele szerelőhöz akkor cseréltetném az egészet. Csak el szeretnék vele indulni, hogy be állhassak a garázsba, holnap meg a szervízbe.
2017. jan. 8. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!